Huldiging Jeugdkampioenen

Op vrijdagavond 10 januari vond weer de traditionele kampioenen huldiging plaats door de gemeente Barendrecht. Ieder jaar huldigt de gemeente jeugdsporters t/m 12 jaar die kampioen zijn geworden in hun discipline.

 

Dit jaar stonden we met een grote groep Energie atleten in Sporthal de Driesprong, waar de Energie atleetjes de inmiddels beroemde handdoek kregen uitgereikt uit handen van de wethouder van Sport Stephanie ter Borg. Voor de meeste kinderen was het de eerste keer en dus best wel even spannend om op een groot podium voor een zaal vol mensen naar voren te moeten komen.

Presentator Jos Vis presenteerde de avond met veel enthousiasme en nam interviews af met de atleten.

Al met al weer een geslaagde avond waar we met trots terug kunnen kijken op zoveel kampioenen die Energie heeft voortgebracht.

 

 

Individueel Behaalde prestatie
Valeria Montijn Zuid Hollands kampioen meerkamp Meisjes A2 pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes A2 pupillen
Mark Heiden Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens A2 pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens A2 pupillen
Lotte de Visser Zuid Hollands kampioen 1000 m meisjes A2 pupillen,
Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes A2 pupillen
Roel Kooreman Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens A1 pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens A1 pupillen
Venisha Da Silva Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes A1 pupillen
Ewoud Boer Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen A2
Dionne van der Hilst Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes A1 pupillen
Tessa Sparreboom Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen A2
Britt de Blaauw Zuid Hollands kampioen meerkamp meisjes B pupillen,
Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes B pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes B pupillen,
Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp meisjes B pupillen,
Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen A1
Pieter Fallaux Zuid Hollands kampioen 1000 m jongens B pupillen,
Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens B pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens pupillen B,
Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen A1
Bram Schumacher Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen B
Felicia Goodett Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes C pupillen
Ben Heshof Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens C pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens C pupillen
Rachel Ivo Zuid Hollands kampioen meerkamp Meisjes C pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes pupillen C
Gonda Boer Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen B
Tess Jack Zuid Hollands kampioen meerkamp meisjes mini pupillen,
Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp meisjes D pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes mini pupillen
Cédric de Jager Zuid Hollands kampioen meerkamp jongens mini pupillen,
Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens mini pupillen,
Zuid Hollands kampioen 600 m jongens mini pupillen,
Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens mini pupillen,
Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp jongens D pupillen
Wouter Fallaux Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen C
Lila van Nieuwkoop Zuid Hollands kampioen 600 m meisjes mini pupillen,
Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes mini pupillen,
Clubkampioen Cross 2013 Meisjes pupillen C
Rik de Blaauw Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen mini
   
Teams  
Ilse Stok Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m,
Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m
Steffie Seher Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m,
Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m
Isabel van Noordenne Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m,
Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m
Britt de Blaauw Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m,
Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m
Pieter Fallaux Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m,
Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m,
Sebastiaan den Hartog Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m,
Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m,
Lukas bal Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m,
Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m,
Benjamin den Hartog Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m,
Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m,
Halvar de Jager Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m,
Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m,
Zara van Krevelen Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Ilse Stok Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Britt de Blaauw Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Steffie Seher Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Isabel van Noordenne Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Nathalia Montijn Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Pieter Fallaux Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Sebastiaan den Hartog Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Lucas Bal Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Benjamin den Hartog Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter
Ben Heshof Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette
Lucas Bal Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette
Geurt Kors Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette
Mark Heiden Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette

Foto’s

Nieuws overzicht