Mei 2022
Donderdag 19 mei
19:00 – 21:00

Jurycursus C.A.V. Energie 2022

t/m 16-06-2022 Gesloten

Omdat juryleden heel belangrijk zijn bij het organiseren van atletiekwedstrijden organiseert Energie dit jaar weer een officiƫle cursus voor juryleden na de meivakantie. Een aantal enthousiaste ouders hebben zich al aangemeld, maar zijn nog enkele plekken vrij.

Vrijdag 27 mei

NK Masters baan - Harderwijk

t/m 29-05-2022
Zaterdag 28 mei

Tentenkamp Pupillen - Geen pupillentraining

t/m 29-05-2022
Juni 2022
Woensdag 1 juni

Geen baantraining i.v.m. de CXEMTM op onze baan

Zaterdag 4 juni

NK Meerkamp Junioren U20 & U18 - Emmeloord

t/m 05-06-2022
Maandag 6 juni

Geen training i.v.m. Pinksteren

Vrijdag 10 juni

Trackmeeting Utrecht

Zaterdag 11 juni

3e wedstrijd Junioren C/D competitie Rotterdam

Geen junioren training i.v.m. CD competitie

Zondag 12 juni

3e wedstrijd Junioren AB (U18-U20) competitie Zevenbergen

Vrijdag 17 juni

NK Atletiek Junioren - Amsterdam

t/m 19-06-2022
Zaterdag 18 juni

3e wedstrijd Pupillen competitie

A.V. Fortuna

Geen pupillentraining i.v.m. de pupillencompetitie

Zondag 19 juni

2e wedstrijd Masters Competitie Barendrecht

C.A.V. Energie
Vrijdag 24 juni

NK Atletiek Senioren - Apeldoorn

t/m 26-06-2022

Junioren Kamp

t/m 26-06-2022
Zaterdag 25 juni

5-regio ontmoeting Terneuzen

Geen junioren training i.v.m. Juniorenkamp

Juli 2022
Zaterdag 2 juli

Regionale Estafette Kampioenschappen Pupillen

Voorne Atletiek

ONK Para Atletiek - Eindhoven

Geen baan training i.v.m. OZH

Zondag 3 juli

3e wedstrijd Senioren Competitie

Vrijdag 8 juli

Trackmeeting Utrecht

Maandag 11 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 13 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 18 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 20 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 25 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 27 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Zondag 31 juli

Halve Marathon Rotterdam

Externe Locatie
Augustus 2022
Maandag 1 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 3 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 5 augustus

Trackmeeting Utrecht

Maandag 8 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 10 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 15 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 17 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 19 augustus

Run2Day Rotterdam Baancircuit

Vrijdag 26 augustus

WK Para atletiek - Kobe (JPN)

Trackmeeting Utrecht

Zaterdag 27 augustus

Geen baan training i.v.m. OZH Pupillen

September 2022
Zaterdag 3 september

4e wedstrijd Pupillen competitie

A.V. Spark

Geen pupillentraining i.v.m. de pupillencompetitie

Start4Energie September 2022

t/m 17-12-2022 Inschrijven
Zondag 4 september

NK teams Junioren

Zondag 11 september

Promotie / Degradatiewedstrijden Senioren

C.A.V. Energie Flex Meeting

Atletiekbaan
Zaterdag 17 september

Landelijke finale competitie C/D junioren

De beste 48 teams van Nederland gaan naar deze finale

Zondag 18 september

Landelijke finale competitie Masters

Zaterdag 24 september

NEK/NK Estafette - Amstelveen

t/m 25-09-2022
Oktober 2022
Zaterdag 1 oktober
t/m 02-10-2022

Geen baantraining i.v.m. clubkampioenschappen op onze baan

Zaterdag 8 oktober

Ouder / Kind training + Vrijwilligersbedank avond

Geen baan training i.v.m. Ouder / Kind training

Zaterdag 15 oktober
Zondag 16 oktober

Amsterdam Marathon / NK Marathon

Maandag 24 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 26 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 28 oktober

Halloween Party

Kantine
November 2022
Zaterdag 5 november
December 2022
Zaterdag 10 december
Januari 2023
Zaterdag 14 januari