Juni 2024
Zondag 2 juni

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 2

Triatlon Teamcompetitie Waalwijk Sprint afstand

Vrijdag 7 juni

EK Atletiek Rome

t/m 12-06-2024
Zondag 9 juni

3e ronde U20/U18 Competitie

Competitie Masters ronde 2

Vrijdag 14 juni

ASICS NK U20 & U18 Utrecht

t/m 16-06-2024
Zaterdag 15 juni

3e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)

Voorne Atletiek
Zaterdag 22 juni

3e ronde U16 & U14 Competitie (Geen juniorentraining)

Triatlon Teamcompetitie Oud Gastel Sprint afstand

Zondag 23 juni

ONK Para Atletiek

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 3

Vrijdag 28 juni

ASICS NK Atletiek Hengelo

t/m 30-06-2024
Zondag 30 juni

Triatlon Teamcompetitie Stein Standard afstand

Juli 2024
Zaterdag 6 juli
t/m 07-07-2024

4e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie

Rotterdam Atletiek

Geen jeugtraining en geen training mogelijk op de baan i.v.m. de Open Zuid Hollandse Kampioenschappen

Maandag 15 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 17 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Donderdag 18 juli

EK U18 Banska Bystrica

t/m 21-07-2024
Maandag 22 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 24 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 29 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 31 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Augustus 2024
Donderdag 1 augustus

Olympische Spelen Parijs

t/m 11-08-2024
Maandag 5 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 7 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 12 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 14 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 19 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 21 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 26 augustus

WK U20 Lima

t/m 31-08-2024
Vrijdag 30 augustus

Paralympische Spelen Parijs

t/m 08-09-2024
Zaterdag 31 augustus
September 2024
Zaterdag 7 september

5e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)

PAC

Triatlon Teamcompetitie Roermond 2x2 Supersprint

Zondag 8 september

NK Teams U20/U18

Zondag 15 september

NK Werpvijfkamp

Promotie / Degradatiewedstrijd Senioren

Zaterdag 21 september

Landelijke Finale Competitie U16 & U14 (Geen juniorentraining)

Zondag 22 september

Landelijke finale Competitie Masters Hilversum

NK Estafette

Oktober 2024
Zaterdag 5 oktober

Clubkampioenschap baan

A.V. Spirit
Zondag 27 oktober

Flexmeeting

Maandag 28 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 30 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

November 2024
Zaterdag 2 november

Last (wo)man standing + reünie

Zaterdag 30 november

Pepernotentrail/cross, Clubkampioenschap Cross

December 2024
Zaterdag 14 december

NK Cross Country

t/m 15-12-2024