December 2021
Zaterdag 11 december

Geen jeugdtraining i.v.m. de 2e wedstrijd van de Rijnmond Cross Competitie

Zondag 12 december
Zaterdag 25 december

1e kerstdag, geen training

Januari 2022
Zaterdag 1 januari

Geen training

Maandag 3 januari

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 5 januari

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Zaterdag 8 januari

Geen jeugdtraining i.v.m. de 3e wedstrijd van de Rijnmond Cross Competitie

Loopcursus Start4Energie

C.A.V. Energie
Zaterdag 15 januari

Clubkampioenschappen Cross

Geen jeugdtraining i.v.m. de clubkampioenschappen cross

Zaterdag 22 januari
t/m 23-01-2022
Februari 2022
Zaterdag 12 februari

NK Indoor Masters / NK Indoor Meerkamp - Apeldoorn

Externe Locatie
t/m 13-02-2022
Zondag 13 februari

NK 10km Schoorl

Externe Locatie
Zaterdag 19 februari

NK Indoor U20 & U18 - Apeldoorn

Zondag 20 februari
Zaterdag 26 februari

NK Indoor Senioren - Apeldoorn

t/m 27-02-2022
Maandag 28 februari

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maart 2022
Woensdag 2 maart

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Zaterdag 5 maart

NK Cross Senioren, U20, U18 en Masters - Nijverdal

t/m 06-03-2022
Zondag 13 maart
Zondag 20 maart

NK Halve Marathon - Nijverdal

Externe Locatie
April 2022
Zaterdag 2 april

1e wedstrijd Pupillen competitie

Rotterdam Atletiek

Geen pupillentraining i.v.m. de pupillencompetitie

Zaterdag 9 april

1e wedstrijd Junioren C/D competitie

Geen junioren training i.v.m. de CD competitie

Zondag 10 april

1e wedstrijd Junioren AB (U18-U20) competitie

Rotterdam Marathon

Vrijdag 22 april

Trackmeeting Utrecht

Zondag 24 april

1e wedstrijd Masters Competitie

Mei 2022
Zondag 1 mei

1e wedstrijd Senioren Competitie

Maandag 2 mei

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 4 mei

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 13 mei

Trackmeeting Utrecht

Zaterdag 14 mei

2e wedstrijd Junioren C/D competitie

Geen junioren training i.v.m. de CD competitie

Zondag 15 mei

2e wedstrijd Junioren AB (U18-U20) competitie

Zaterdag 21 mei

2e wedstrijd Pupillen competitie

C.A.V. Energie

Geen jeugdtraining i.v.m. een wedstrijd op onze baan

Zondag 22 mei

2e wedstrijd Senioren Competitie

Vrijdag 27 mei

NK Masters baan - Harderwijk

t/m 29-05-2022
Juni 2022
Zaterdag 4 juni

NK Meerkamp Junioren U20 & U18 - Emmeloord

t/m 05-06-2022
Vrijdag 10 juni

Trackmeeting Utrecht

Zaterdag 11 juni

3e wedstrijd Junioren C/D competitie

Zondag 12 juni

3e wedstrijd Junioren AB (U18-U20) competitie

Vrijdag 17 juni

NK Atletiek Junioren - Amsterdam

t/m 19-06-2022
Zaterdag 18 juni

3e wedstrijd Pupillen competitie

A.V. Fortuna

Geen pupillentraining i.v.m. de pupillencompetitie

Zondag 19 juni

2e wedstrijd Masters Competitie

Vrijdag 24 juni

NK Atletiek Senioren - Apeldoorn

t/m 26-06-2022
Zaterdag 25 juni

5-regio ontmoeting Terneuzen

Juli 2022
Zaterdag 2 juli

Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen

C.A.V. Energie
t/m 03-07-2022

Regionale Estafette Kampioenschappen

Voorne Atletiek

ONK Para Atletiek - Eindhoven

Zondag 3 juli

3e wedstrijd Senioren Competitie

Vrijdag 8 juli

Trackmeeting Utrecht

Maandag 11 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 13 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 18 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 20 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 25 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 27 juli

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Augustus 2022
Maandag 1 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 3 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 5 augustus

Trackmeeting Utrecht

Maandag 8 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 10 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Maandag 15 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 17 augustus

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Vrijdag 26 augustus

WK Para atletiek - Kobe (JPN)

Trackmeeting Utrecht

September 2022
Zaterdag 3 september

4e wedstrijd Pupillen competitie

A.V. Spark

Geen pupillentraining i.v.m. de pupillencompetitie

Zondag 4 september

NK teams Junioren

Zondag 11 september

Promotie / Degradatiewedstrijden Senioren

Zaterdag 17 september

Landelijke finale competitie C/D junioren

De beste 48 teams van Nederland gaan naar deze finale

Zondag 18 september

Landelijke finale competitie Masters

Zaterdag 24 september

NEK/NK Estafette - Amstelveen

t/m 25-09-2022
Oktober 2022
Zondag 16 oktober

Amsterdam Marathon / NK Marathon

Maandag 24 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur

Woensdag 26 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur