Uitslagen Open Zuid Hollandse Kampioenschappen Pupillen

 

14-07-2007

 

 

J. Pup.mini

 

600m

9 deelnemer(s)

 

 

7

Steenhoven, Finnian van der

5-1-2000

PAC Rotterdam

2.29.82

min

ptn

 

 

5

Zahid, Ilhan

2000

Rotterdam Atletiek

2.36.63

min

ptn

 

 

6

Hensing, Luuk

2000

Leiden Atletiek

2.36.76

min

ptn

 

 

4

Bruinse, Bram

2000

Rotterdam Atletiek

2.47.04

min

ptn

 

 

8

Crouwel, Youry

22-10-2000

Rotterdam Atletiek

2.53.40

min

ptn

 

 

11

Bierhuizen, Lars

25-09-2000

CAV Energie

3.03.76

min

ptn

 

 

10

Ouwehand, Jordi

2000

AV Edam

 

min

ptn

 

 

2

Berger, Sem

3-10-2000

CAV Energie

 

min

ptn

 

 

9

Haastrecht, Joeri van

28-08-2001

CAV Energie

 

min

ptn

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

7

Finnian van der Steenhoven

2000

7,94

3,15

17,02

990 ptn

 

5

Ilhan Zahid

2000

7,84

2,61

23,41

989 ptn

 

3

Yanick Geluk

2001

8,43

2,9

19,54

898 ptn

 

6

Luuk Hensing

2000

8,7

2,1

14,81

626 ptn

 

4

Bram Bruinse

2000

8,67

2,18

13,24

619 ptn

 

11

Lars Bierhuizen

2000

8,84

1,85

9,8

465 ptn

 

8

Youry Crouwel

2000

9,12

1,67

12,4

441 ptn

 

2

Sem Berger

2000

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

10

Jordi Ouwehand

2000

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

9

Joeri van Haastrecht

2001

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

 

 

 

M. Pup.Mini

 

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

 

208

Larissa Smit

2000

7,47

2,78

16,46

993 ptn

 

 

207

Dillys Kramer

2000

8,02

2,77

15,73

880 ptn

 

 

210

Annelu Smith

2000

7,98

2,87

12,6

854 ptn

 

 

203

Shurianty Mathilda

2000

7,76

2,52

9,45

763 ptn

 

 

204

Kahlan Geluk

2001

8,24

2,46

10,82

696 ptn

 

 

201

Isa Susan

2000

7,9

2,44

5,78

638 ptn

 

 

206

Lieke Gudde

2000

8,51

2,25

10,01

598 ptn

 

 

205

Nanne Gelderblom

2000

8,38

1,85

11,65

568 ptn

 

 

209

Amber van Kruining

2000

9,06

2,25

12,51

567 ptn

 

 

202

Amber van Mensch

2000

8,46

2,14

7,03

518 ptn

 

 

200

Roos de Bruin

2000

8,91

2,17

9,47

513 ptn

 

 

219

Janna van Zevenbergen

2001

8,82

2,33

4,3

431 ptn

 

 

600m

11 deelnemer(s)

 

 

 

203

Mathilda, Shurianty

2000

CAV Energie

2.28.48

min

ptn

 

 

 

208

Smit, Larissa

2000

AV'40

2.30.83

min

ptn

 

 

 

206

Gudde, Lieke

2000

AV'40

2.36.10

min

ptn

 

 

 

207

Kramer, Dillys

6-2-2000

Ciko 66

2.41.86

min

ptn

 

 

 

210

Smith, Annelu

2000

Leiden Atletiek

2.44.98

min

ptn

 

 

 

201

Susan, Isa

2000

Leiden Atletiek

2.47.94

min

ptn

 

 

 

209

Kruining, Amber van

4-7-2000

CAV Energie

2.48.96

min

ptn

 

 

 

202

Mensch, Amber van

2000

Leiden Atletiek

2.53.73

min

ptn

 

 

 

200

Bruin, Roos de

2000

Rotterdam Atletiek

2.59.38

min

ptn

 

 

 

219

Zevenbergen, Janna van

2001

AV Fortuna

3.02.43

min

ptn

 

 

 

205

Gelderblom, Nanne

2000

Delta Sport

dns

min

ptn

 

 

 

 

Jongens pupillen C

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

20

Rafael Raap

1999

6,98

3,81

26,14

1434 ptn

 

21

Jaap van Zevenbergen

1999

7,1

3,42

29,41

1368 ptn

 

16

Tom Hensing

1999

7,27

3,23

28,2

1281 ptn

 

19

Ruben van Herk

1999

7,39

3,28

25,34

1232 ptn

 

12

Thomas Engwegen

1999

7,54

3,3

26,08

1215 ptn

 

13

Jurgen van der Zwet

1999

7,66

3,24

23,3

1146 ptn

 

24

Max Jansen

1999

7,26

2,97

18,53

1104 ptn

 

26

Ryan de Groot

1999

7,59

3,07

19,61

1075 ptn

 

15

Timo de Pee

1999

7,24

2,69

19,59

1068 ptn

 

27

Jurriaan de Rijk

1999

7,53

2,81

19,78

1036 ptn

 

18

Floris de Jong

1999

7,35

2,9

14,9

1016 ptn

 

17

Luuk Rader

1999

7,88

2,8

21,67

997 ptn

 

25

Stijn Kleinbekman

1999

7,79

3,1

14,81

971 ptn

 

301

Cedrick van der Graaff

1999

7,49

2,86

11,9

929 ptn

 

14

Stan Jansen

1999

8,22

2,5

17,05

814 ptn

 

110

Huub Wittenbols

1999

8,2

2,59

15,51

811 ptn

 

23

Thomas Noteboom

1999

8,29

2,65

15,19

803 ptn

 

22

Jesse Kreszner

1999

8,31

2,24

13,1

683 ptn

 

600m

18 deelnemer(s)

 

 

20

Raap, Rafael

1999

Fortuna Vlaardingen

2.06.32

min

ptn

 

 

21

Zevenbergen, Jaap van

1999

Fortuna Vlaardingen

2.08.75

min

ptn

 

 

27

Rijk, Jurriaan de

9-1-1999

Haag Atletiek

2.10.41

min

ptn

 

 

13

Zwet, Jurgen van der

16-02-1999

De Spartaan

2.13.71

min

ptn

 

 

16

Hensing, Tom

1999

Leiden Atletiek

2.16.89

min

ptn

 

 

12

Engwegen, Thomas

1999

Leiden Atletiek

2.18.39

min

ptn

 

 

18

Jong, Floris de

1999

PAC Rotterdam

2.18.43

min

ptn

 

 

24

Jansen, Max

19-12-1999

CAV Energie

2.19.14

min

ptn

 

 

15

Pee, Timo de

1999

Rotterdam Atletiek

2.19.22

min

ptn

 

 

26

Groot, Ryan de

4-3-1999

Illion

2.19.58

min

ptn

 

 

301

Graaff, Cedrick van der

1999

CAV energie

2.19.83

min

ptn

 

 

25

Kleinbekman, Stijn

5-4-1999

Illion

2.21.76

min

ptn

 

 

23

Noteboom, Thomas

17-07-1999

CAV Energie

2.23.55

min

ptn

 

 

17

Rader, Luuk

1999

Leiden Atletiek

2.27.46

min

ptn

 

 

19

Herk, Ruben van

1999

Fortuna Vlaardingen

2.27.90

min

ptn

 

 

14

Jansen, Stan

1999

Rotterdam Atletiek

2.30.37

min

ptn

 

 

22

Kreszner, Jesse

1999

CAV Energie

2.35.87

min

ptn

 

 

110

Wittenbols, Huub

1999

CAV Energie

dns

min

ptn

 

 

 

Meisjes pupillen C

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

 

211

Isolde de Jong

1999

7,05

3,52

18,04

1251 ptn

 

 

213

Femke Arnoldy

1999

7,33

3,2

16,26

1102 ptn

 

 

218

Irene Potma

1999

7,61

2,89

14,16

951 ptn

 

 

217

Diane van Es

1999

8,09

2,77

12,2

809 ptn

 

 

214

Roby Kroon

1999

7,75

2,45

11,55

791 ptn

 

 

215

Maud Blokzijl

1999

8,02

2,58

11,53

770 ptn

 

 

216

Puck Gerritse

1999

8,05

2,67

10,51

763 ptn

 

 

212

Kundrie Richter

1999

8,26

2,37

13,66

727 ptn

 

 

600m

8 deelnemer(s)

 

 

 

211

Jong, Isolde de

1999

PAC Rotterdam

2.09.96

min

ptn

 

 

217

Es, Diane van

1999

CAV Energie

2.10.75

min

ptn

 

 

214

Kroon, Roby

1999

AV┤40

2.25.74

min

ptn

 

 

215

Blokzijl, Maud

13-06-1999

CAV Energie

2.28.41

min

ptn

 

 

218

Potma, Irene

1999

CAV Energie

2.29.73

min

ptn

 

 

216

Gerritse, Puck

1999

CAV Energie

2.34.65

min

ptn

 

 

212

Richter, Kundrie

1999

PAC Rotterdam

2.46.55

min

ptn

 

 

213

Arnoldy, Femke

1999

Rotterdam Atletiek

dnf

min

ptn

 

 

 

Jongens pupillen B

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

34

Thieme Schmidt

1998

6,7

3,82

27,67

1520 ptn

 

50

Maurice van der Meer

1998

6,71

3,64

28,44

1490 ptn

 

33

Tim Iking

1998

7,02

3,89

24,59

1422 ptn

 

35

Sem de Waard

1998

7,4

3,61

31,1

1365 ptn

 

106

Nilson Keehnen

1998

6,93

3,52

22,93

1346 ptn

 

43

Devin Metaal

1998

6,88

3,39

24,07

1346 ptn

 

56

Sjoerd Bikker

1998

7,07

3,39

24,65

1312 ptn

 

48

Elmar Koster

1998

7,26

3,5

23,72

1282 ptn

 

30

Pelle Gelderblom

1998

7,37

3,23

22,71

1192 ptn

 

42

Daan Koster

1998

7,32

3,33

20,12

1187 ptn

 

40

Tom van Ommeren

1998

7,41

3,27

20,91

1168 ptn

 

57

Sjors Visser

1998

7,55

3,15

24,4

1162 ptn

 

46

Max Palgraaf

1998

7,25

3,04

20,91

1154 ptn

 

105

Calvin de Vries

1998

7,59

3,29

21,13

1140 ptn

 

41

Koen Onck

1998

7,53

3,06

23,5

1137 ptn

 

32

Tomas van Daalen

1998

7,83

3,18

25,31

1129 ptn

 

31

Jelte van Atten

1998

7,47

3,05

21,3

1118 ptn

 

45

Tom Houzager

1998

7,55

3,23

17

1076 ptn

 

47

Ties Verploegh

1998

7,55

2,84

22,28

1073 ptn

 

54

Bram Schlangen

1998

6,94

1,71

28,96

1057 ptn

 

29

Ervan Tekin

1998

7,23

2,84

15,4

1036 ptn

 

55

Richard de Mooij

1998

7,99

3,36

15,95

1006 ptn

 

53

Tommy Melgert

1998

7,9

3

19,59

1005 ptn

 

52

Stan Hillebrand

1998

8,19

2,91

22,78

981 ptn

 

37

Floris Pouw

1998

8,11

2,92

19,87

957 ptn

 

38

Jelle Steenbeek

1998

8,27

2,85

18,5

898 ptn

 

51

Stijn Hoogenboom

1998

8,11

2,56

13,29

782 ptn

 

44

Michael Meijerhof

1998

8,09

2,74

10,24

766 ptn

 

39

Gian de Bruin

1998

9,19

2,16

12,89

538 ptn

 

28

Loic Wondel

1998

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

49

Thomas van Haatrecht

1998

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

36

Floris Werf

1998

DNS

dns

DNS

0 ptn

 

1000m

32 deelnemer(s)

 

 

40

Ommeren, Tom van

10-12-1998

THOR

3.29.35

min

ptn

 

 

48

Koster, Elmar

1998

PAC Rotterdam

3.37.67

min

ptn

 

 

34

Schmidt, Thieme

16-04-1998

Leiden Atletiek

3.44.79

min

ptn

 

 

43

Metaal, Devin

1998

Spark

3.46.46

min

ptn

 

 

33

Iking, Tim

15-06-1998

Leiden Atletiek

3.54.15

min

ptn

 

 

41

Onck, Koen

4-6-1998

Spark

3.54.69

min

ptn

 

 

56

Bikker, Sjoerd

5-4-1998

CAV Energie

3.55.62

min

ptn

 

 

105

Vries, Calvin de

11-10-1998

CAV Energie

3.56.49

min

ptn

 

 

57

Visser, Sjors

20-07-1998

CAV Energie

4.04.69

min

ptn

 

 

31

Atten, Jelte van

3-9-1998

Leiden Atletiek

4.09.90

min

ptn

 

 

32

Daalen, Tomas van

27-02-1998

Leiden Atletiek

4.18.05

min

ptn

 

 

53

Melgert, Tommy

1998

CAV Energie

4.18.68

min

ptn

 

 

46

Palgraaf, Max

1998

PAC Rotterdam

4.21.26

min

ptn

 

 

47

Verploegh, Ties

1998

PAC Rotterdam

4.21.27

min

ptn

 

 

37

Pouw, Floris

1998

Leiden Atletiek

4.22.87

min

ptn

 

 

52

Hillebrand, Stan

27-11-1998

AV Olympus '70

4.24.05

min

ptn

 

 

35

Waard, Sem de

3-10-1998

Leiden Atletiek

4.26.47

min

ptn

 

 

55

Mooij, Richard de

10-8-1998

CAV Energie

4.28.65

min

ptn

 

 

51

Hoogenboom, Stijn

1998

AV Olympus '70

4.32.70

min

ptn

 

 

45

Houzager, Tom

1998

PAC Rotterdam

4.38.29

min

ptn

 

 

38

Steenbeek, Jelle

18-08-1998

Leiden Atletiek

4.49.66

min

ptn

 

 

44

Meijerhof, Michael

5-2-1998

Rotterdam Atletiek

4.50.39

min

ptn

 

 

29

Tekin, Ervan

3-12-1998

Rotterdam Atletiek

5.06.70

min

ptn

 

 

39

Bruin, Gian de

1998

Rotterdam Atletiek

5.25.92

min

ptn

 

 

30

Gelderblom, Pelle

27-07-1998

Delta Sport

DNS

min

ptn

 

 

36

Werf, Floris

16-09-1998

Leiden Atletiek

DNS

min

ptn

 

 

106

Keehnen, Nilson

8-4-1998

Spark

dns

min

ptn

 

 

49

Haatrecht, Thomas van

25-09-1998

CAV Energie

DNS

min

ptn

 

 

28

Wondel, Loic

1998

Rotterdam Atletiek

DNS

min

ptn

 

 

50

Meer, Maurice van der

4-2-1998

AV Olympus '70

dns

min

ptn

 

 

54

Schlangen, Bram

2-4-1998

AV '40

dns

min

ptn

 

 

42

Koster, Daan

18-09-1998

Spark

DNS

min

ptn

 

 

 

 

Meisjes pupillen B

 

 

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Balwerpen

ptn

 

 

233

Maayke Tjin-A-Lim

1998

6,69

3,97

25,18

1521 ptn

 

 

236

Lisa Goossen

1998

7,35

3,62

39,47

1466 ptn

 

 

234

Stevy Nederveen

1998

6,99

3,67

24,75

1386 ptn

 

 

220

Houda Douhdouh

1998

7,02

3,22

20,41

1232 ptn

 

 

222

Maike van der Stege

1998

6,92

3,42

15

1213 ptn

 

 

295

Emma Hersbach

1998

7,06

3,45

16,48

1212 ptn

 

 

235

CÚline Smit

1998

7,27

3,24

21,64

1200 ptn

 

 

111

Susie Wittenbols

1998

7,31

3,49

17,47

1183 ptn

 

 

221

Eline van der Plaats

1998

7,26

3,29

18,25

1164 ptn

 

 

238

Jet Gerritse

1998

7,32

3,29

17,57

1142 ptn

 

 

241

Roos den Engelse

1998

7,09

3,01

17,59

1134 ptn

 

 

231

Nina Gudde

1998

7,46

3,31

16,48

1102 ptn

 

 

227

Elise van Iterson

1998

7,32

3,08

16,15

1078 ptn

 

 

228

Imme van der Blom

1998

7,7

3,15

17,79

1044 ptn

 

 

232

Heleen Boersma

1998

7,46

3,29

12,66

1034 ptn

 

 

226

Isabel Veldhoen

1998

7,68

3,06

17,93

1032 ptn

 

 

239

Lisa Kroon

1998

7,49

2,99

13,37

981 ptn

 

 

230

Lotte Koedood

1998

7,56

2,91

12,62

939 ptn

 

 

240

Marly Bierhuizen

1998

7,63

2,78

11,69

882 ptn

 

 

229

Fenna Blokker

1998

8,26

2,58

7,29

643 ptn

 

 

237

Sara de Jong

1998

8,74

1,88

13,92

561 ptn

 

 

223

Roos den engelen

1998

dns

dns

dns

0 ptn

 

 

224

Babette Klapwijk

1998

dns

dns

dns

0 ptn

 

 

225

Kristel van den Berg

1998

dns

dns

dns

0 ptn

 

 

1000m

23 deelnemer(s)

 

 

 

234

Nederveen, Stevy

25-02-1998

CAV Energie

3.33.34

min

ptn

 

 

 

220

Douhdouh, Houda

1998

PAC Rotterdam

3.36.85

min

ptn

 

 

 

233

Tjin-A-Lim, Maayke

1-10-1998

AV Sparta

3.43.19

min

ptn

 

 

 

241

Engelse, Roos den

18-08-1998

PAC Rotterdam

3.54.66

min

ptn

 

 

 

295

Hersbach, Emma

1998

AV '40

3.58.96

min

ptn

 

 

 

235

Smit, CÚline

18-03-1998

AV '40

4.00.24

min

ptn

 

 

 

228

Blom, Imme van der

1998

Leiden Atletiek

4.03.15

min

ptn

 

 

 

111

Wittenbols, Susie

1998

CAV Energie

4.04.55

min

ptn

 

 

 

227

Iterson, Elise van

25-04-1998

Leiden Atletiek

4.07.04

min

ptn

 

 

 

239

Kroon, Lisa

18-12-1998

CAV Energie

4.11.55

min

ptn

 

 

 

231

Gudde, Nina

2-8-1998

AV '40

4.12.91

min

ptn

 

 

 

222

Stege, Maike van der

1998

PAC Rotterdam

4.15.17

min

ptn

 

 

 

230

Koedood, Lotte

1998

CAV Energie

4.16.53

min

ptn

 

 

 

226

Veldhoen, Isabel

26-06-1998

Spark

4.32.82

min

ptn

 

 

 

232

Boersma, Heleen

27-04-1998

CAV Energie

4.36.13

min

ptn

 

 

 

229

Blokker, Fenna

1998

Leiden Atletiek

4.40.41

min

ptn

 

 

 

240

Bierhuizen, Marly

5-3-1998

CAV Energie

4.54.80

min

ptn

 

 

 

223

engelen, Roos den

1998

PAC Rotterdam

dnf

min

ptn

 

 

 

221

Plaats, Eline van der

1998

PAC Rotterdam

dnf

min

ptn

 

 

 

237

Jong, Sara de

19-08-1998

CAV Energie

dnf

min

ptn

 

 

 

225

Berg, Kristel van den

30-10-1998

AV Fortuna

dns

min

ptn

 

 

 

224

Klapwijk, Babette

1998

PAC Rotterdam

dns

min

ptn

 

 

 

238

Gerritse, Jet

21-02-1998

CAV Energie

dnf

min

ptn

 

 

 

 

Jongens pupillen A(1e jrs)

 

Stnr

Naam

geb

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

 

61

Liam Shew-A-Tjon

1997

9,25

1,35

8,78

1764 ptn

 

69

Daan Stapersma

1997

9,39

1,3

8,26

1675 ptn

 

76

Laurens Koeman

1997

8,94

1,1

7,29

1558 ptn

 

78

Marijn van den Born

1997

10,08

1,2

8,98

1527 ptn

 

77

Maxwell Onbekent

1997

9,31

1,15

7,3

1527 ptn

 

65

Dennis van Dongen

1997

9,75

1,25

6,79

1496 ptn

 

75

Florian Kruizinga

1997

9,53

1,2

6,21

1462 ptn

 

71

Nando Kramer

1997

9,68

1,15

7,18

1457 ptn

 

72

Mark Dekker

1997

9,59

1,2

6,22

1453 ptn

 

73

Bram Gerritse

1997

9,52

1,2

5,31

1406 ptn

 

74

Johan Ouwehand

1997

9,56

1,1

6,52

1403 ptn

 

300

Yorick van der Graaff

1997

9,94

1,1

6,82

1358 ptn

 

58

Laurens Engwegen

1997

10,01

1,1

6,71

1341 ptn

 

79

Mees de Klerk

1997

9,85

1,05

6,34

1307 ptn

 

81

Bram Rijnsbergen

1997

9,95

1,1

5,75

1292 ptn

 

60

Stijn Pauli

1997

9,7

1

5,9

1268 ptn

 

59

Nigell Vyent

1997

9,97

1

6,39

1255 ptn

 

80

Raul Delhaas

1997

10,1

0,95

4,07

1044 ptn

 

66

Pepijn Lodders

1997

11,13

1,05

4,99

1041 ptn

 

82

Erik Kemper

1997

11,14

0,95

5,71

1015 ptn

 

67

Mischa Ouwens

1997

11,38

0,8

4

757 ptn

 

70

Erik Kemper

1997

DNS

DNS

DNS

0 ptn

 

68

Dani van Boxtel

1997

dns

DNS

DNS

0 ptn

 

63

Gilmer van der Hak

1997

dns

DNS

DNS

0 ptn

 

64

Tim de Jong

1997

dns

DNS

DNS

0 ptn

 

1000m

25 deelnemer(s)

 

 

76

Koeman, Laurens

26-01-1997

AV '40

3.17.69

min

ptn

 

 

72

Dekker, Mark

1997

CAV Energie

3.28.36

min

ptn

 

 

75

Kruizinga, Florian

8-7-1997

CAV Energie

3.33.91

min

ptn

 

 

61

Shew-A-Tjon, Liam

30-01-1997

Spark

3.38.28

min

ptn

 

 

65

Dongen, Dennis van

1997

PAC Rotterdam

3.38.72

min

ptn

 

 

80

Delhaas, Raul

15-02-1997

CAV Energie

3.38.94

min

ptn

 

 

77

Onbekent, Maxwell

7-3-1997

AV Sparta

3.40.22

min

ptn

 

 

71

Kramer, Nando

6-10-1997

Ciko '66

3.47.49

min

ptn

 

 

69

Stapersma, Daan

1-5-1997

AV Fortuna

3.47.56

min

ptn

 

 

73

Gerritse, Bram

23-01-1997

CAV Energie

3.49.02

min

ptn

 

 

74

Ouwehand, Johan

8-11-1997

AV Edam

3.50.64

min

ptn

 

 

66

Lodders, Pepijn

1997

CAV Energie

3.52.01

min

ptn

 

 

81

Rijnsbergen, Bram

19-01-1997

CAV Energie

3.52.05

min

ptn

 

 

79

Klerk, Mees de

26-12-1997

CAV Energie

3.54.56

min

ptn

 

 

82

Kemper, Erik

10-9-1997

AV Olympus '70

3.55.32

min

ptn

 

 

67

Ouwens, Mischa

14-07-1997

CAV Energie

3.55.83

min

ptn

 

 

60

Pauli, Stijn

13-06-1997

Leiden Atletiek

4.01.30

min

ptn

 

 

78

Born, Marijn van den

9-2-1997

AV '40

4.01.55

min

ptn

 

 

300

Graaff, Yorick van der

1997

CAV Energie

4.15.56

min

ptn

 

 

64

Jong, Tim de

1997

PAC Rotterdam

DNS

min

ptn

 

 

70

Kemper, Erik

10-9-1997

AV Olympus '70

DNS

min

ptn

 

 

68

Boxtel, Dani van

26-11-1997

AV Fortuna

DNS

min

ptn

 

 

59

Vyent, Nigell

7-7-1997

Rotterdam Atletiek

DNS

min

ptn

 

 

58

Engwegen, Laurens

21-01-1997

Leiden Atletiek

DNS

min

ptn

 

 

63

Hak, Gilmer van der

1997

PAC Rotterdam

DNS

min

ptn

 

 

 

Jongens pupillen A(2e jrs)

 

Stnr

Naam

geb

60m

Verspringen

Kogelstoten

ptn

 

1000m

0 deelnemer(s)

 

Meisjes pupillen A(1e jrs)

 

Stnr

Naam

geb

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

 

104

Romy Smith

1997

9,35

1,31

7,12

1627 ptn

 

97

Tessa Hofman

1997

9,4

1,15

5,51

1403 ptn

 

90

Verena de Roo

1997

9,74

1,1

6

1341 ptn

 

87

Marieke van Schie

1997

10,04

1,1

6,58

1329 ptn

 

107

Emily Jongeneel

1997

9,81

1,1

5,32

1287 ptn

 

92

Eva Tetteroo

1997

9,84

1,05

5,7

1269 ptn

 

85

Naomi Yohannes

1997

9,92

1,1

4,86

1238 ptn

 

96

Laura Bastiaanse

1997

11,18

1,05

7,57

1193 ptn

 

98

Britt van Litsenburg

1997

10,16

1

5,82

1191 ptn

 

100

Nadih van de Ven

1997

10,07

1

5,27

1168 ptn

 

89

Arlyn Haveman

1997

10,57

1,1

4,96

1149 ptn

 

88

Lieke Schmidt

1997

10,95

1

6,57

1128 ptn

 

94

Aline Philipsen

1997

10,13

0,95

4,58

1076 ptn

 

109

Kim Bonefaas

1997

10,41

1

4,21

1044 ptn

 

84

Lise van der Velde

1997

10,82

1

4,72

1026 ptn

 

103

Corinda van Es

1997

10,1

0,9

4,27

1022 ptn

 

95

Rosan Broertje

1997

10,22

1

3,5

1017 ptn

 

102

Jessica Schoonewille

1997

10,89

0,9

4,86

953 ptn

 

86

Esmee Susan

1997

11,25

0,95

4,73

936 ptn

 

99

Martine Yavuz

1997

11,13

0,9

4,91

926 ptn

 

83

Isabel Grandia

1997

11,27

0,95

3,77

863 ptn

 

108

Jaimy van Meesen

1997

11,46

1

3,56

859 ptn

 

91

Dianne Gielbert

1997

11,94

0,9

4,06

771 ptn

 

101

Anouk van der Toorn

1997

dns

dns

DNS

0 ptn

 

93

Rosa Schelvis

1997

DNS

DNS

dns

0 ptn

 

1000m

22 deelnemer(s)

 

 

103

Es, Corinda van

2-11-1997

CAV Energie

3.39.22

min

ptn

 

 

85

Yohannes, Naomi

1997

PAC Rotterdam

3.48.99

min

ptn

 

 

89

Haveman, Arlyn

29-03-1997

Leiden Atletiek

3.51.70

min

ptn

 

 

99

Yavuz, Martine

7-6-1997

AV Sparta

3.58.14

min

ptn

 

 

90

Roo, Verena de

28-01-1997

AV Olympus '70

3.58.83

min

ptn

 

 

92

Tetteroo, Eva

26-07-1997

AV Olympus '70

3.59.71

min

ptn

 

 

98

Litsenburg, Britt van

30-07-1997

AV Fortuna

4.04.26

min

ptn

 

 

97

Hofman, Tessa

13-01-1997

AV Fortuna

4.06.53

min

ptn

 

 

84

Velde, Lise van der

1997

PAC Rotterdam

4.11.80

min

ptn

 

 

94

Philipsen, Aline

1997

AV Olympus '70

4.13.52

min

ptn

 

 

104

Smith, Romy

25-01-1997

Leiden Atletiek

4.18.31

min

ptn

 

 

95

Broertje, Rosan

12-9-1997

CAV Energie

4.20.61

min

ptn

 

 

107

Jongeneel, Emily

1997

Spark

4.26.66

min

ptn

 

 

88

Schmidt, Lieke

1997

Leiden Atletiek

4.32.76

min

ptn

 

 

86

Susan, Esmee

1997

Leiden Atletiek

4.35.74

min

ptn

 

 

91

Gielbert, Dianne

20-10-1997

CAV Energie

4.38.12

min

ptn

 

 

108

Meesen, Jaimy van

1997

Spark

5.11.74

min

ptn

 

 

109

Bonefaas, Kim

23-01-1997

CAV Energie

DNS

min

ptn

 

 

87

Schie, Marieke van

15-05-1997

Leiden Atletiek

DNS

min

ptn

 

 

93

Schelvis, Rosa

29-09-1997

AV Olympus '70

DNS

min

ptn

 

 

102

Schoonewille, Jessica

25-05-1997

CAV Energie

DNS

min

ptn

 

 

101

Toorn, Anouk van der

1997

AV Sparta

DNS

min

ptn

 

Meisjes pupillen A(1e jrs) Meisjes pupillen A(2e jrs)

 

 

1000m

36 deelnemer(s)

 

 

 

291

Masrhalmi, Nisrine

17-11-1996

CAV Energie

3.22.58

min

ptn

 

 

 

266

visser, Isis

1996

PAC Rotterdam

3.31.68

min

ptn

 

 

 

286

Kroon, Esmee

3-1-1996

AV '40

3.35.60

min

ptn

 

 

 

285

Baur, Julia

23-05-1996

AV Fortuna

3.40.93

min

ptn

 

 

 

275

Rader, Fieke

6-2-1996

Leiden Atletiek

3.45.02

min

ptn

 

 

 

290

Hooplot, Esmeralda

1996

AV Sparta

3.45.63

min

ptn

 

 

 

284

Verhulst, Bente

13-05-1996

AV Olympus '70

3.46.06

min

ptn

 

 

 

261

Zaroual, Mirjam

1996

PAC Rotterdam

3.48.93

min

ptn

 

 

 

274

Velthuizen, Joyce

23-12-1996

Leiden Atletiek

3.51.17

min

ptn

 

 

 

282

Verhage, Lotte

27-04-1996

CAV Energie

3.53.73

min

ptn

 

 

 

270

Bos, Lida

16-12-1996

Rotterdam Atletiek

3.55.17

min

ptn

 

 

 

273

Verhoeven, Lisanne

1996

Leiden Atletiek

3.57.45

min

ptn

 

 

 

297

Kewilaa-Blom, Iggy

4-7-1996

CAV Energie

3.58.07

min

ptn

 

 

 

434

Rebernik, Anna

1996

PAC

3.58.51

min

ptn

 

 

 

293

Vries, Esmee de

16-06-1996

CAV Energie

3.59.03

min

ptn

 

 

 

281

Hoekstra, Sarah

1996

CAV Energie

4.02.31

min

ptn

 

 

 

269

Stam, Michelle

7-5-1996

DK en AV Hercules

4.02.48

min

ptn

 

 

 

267

Swijgman, Astrid

1996

PAC Rotterdam

4.05.70

min

ptn

 

 

 

288

Toorn, Esmay van der

1996

AV Sparta

4.12.75

min

ptn

 

 

 

279

Hoogenraad, Marit

1996

Olympus ┤70

4.15.30

min

ptn

 

 

 

289

Onbekent, Delicia

3-7-1996

AV Sparta

4.17.66

min

ptn

 

 

 

260

Koster, Luca

1996

PAC Rotterdam

4.20.38

min

ptn

 

 

 

268

Grieken, Anke van

1996

PAC Rotterdam

4.22.70

min

ptn

 

 

 

265

Pols, Nicky

1996

PAC Rotterdam

4.23.81

min

ptn

 

 

 

276

Put, Fleur van der

31-08-1996

Leiden Atletiek

4.29.10

min

ptn

 

 

 

287

Haas, Romy de

1996

CAV Energie

4.30.02

min

ptn

 

 

 

272

Galic, Ivona

26-02-1996

Spark

4.30.56

min

ptn

 

 

 

283

Tol, Renee van

1996

CAV Energie

4.33.48

min

ptn

 

 

 

277

Onwudiegwu, Noa

6-11-1996

Leiden Atletiek

4.35.22

min

ptn

 

 

 

298

Wittenbols, Anna

1996

CAV Energie

4.38.88

min

ptn

 

 

 

278

Azoungo, Chimene

4-5-1996

Leiden Atletiek

5.21.63

min

ptn

 

 

 

263

Kruijne, Nilaya

1996

PAC Rotterdam

dns

min

ptn

 

 

 

262

Brakkee, Nienke

1996

PAC Rotterdam

dns

min

ptn

 

 

 

271

Neck, Maxime van

1996

Spark

dns

min

ptn

 

 

 

292

Buren, Esmee van

1996

CAV Energie

dnf

min

ptn

 

 

 

264

Houthoff, Dewi

1996

PAC Rotterdam

dns

min

ptn

 

 

Stnr

Naam

geb

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

 

 

285

Julia Baur

1996

8,82

1,3

7,34

1731 ptn

 

 

297

Iggy Kewilaa-Blom

1996

9,16

1,25

7,81

1656 ptn

 

 

278

Chimene Azoungo

1996

9,5

1,2

8,24

1582 ptn

 

 

277

Noa Onwudiegwu

1996

9,38

1,15

8,46

1577 ptn

 

 

290

Esmeralda Hooplot

1996

9,01

1,25

5,64

1556 ptn

 

 

275

Fieke Rader

1996

9,69

1,2

7,21

1494 ptn

 

 

273

Lisanne Verhoeven

1996

10,05

1,2

7,57

1457 ptn

 

 

286

Esmee Kroon

1996

9,38

1,1

6,41

1427 ptn

 

 

288

Esmay van der Toorn

1996

9,43

1,2

5,08

1407 ptn

 

 

284

Bente Verhulst

1996

9,65

1,15

6,12

1399 ptn

 

 

269

Michelle Stam

1996

10,57

1,25

7,02

1388 ptn

 

 

289

Delicia Onbekent

1996

10

1,1

7,22

1372 ptn

 

 

265

Nicky Pols

1996

9,76

1,15

5,79

1361 ptn

 

 

287

Romy de Haas

1996

9,92

1,2

5,62

1361 ptn

 

 

282

Lotte Verhage

1996

9,89

1,15

5,75

1337 ptn

 

 

261

Mirjam Zaroual

1996

10,21

1,2

5,48

1308 ptn

 

 

280

Lisanne den Ouden

1996

10,02

1,1

6

1297 ptn

 

 

274

Joyce Velthuizen

1996

10,5

1,15

6,41

1288 ptn

 

 

434

Anna Rebernik

1996

9,85

1,1

5,35

1282 ptn

 

 

272

Ivona Galic

1996

10,43

1,15

6,12

1280 ptn

 

 

291

Nisrine Masrhalmi

1996

9,51

1,1

4,5

1279 ptn

 

 

266

Isis visser

1996

10,31

1,2

5,02

1264 ptn

 

 

276

Fleur van der Put

1996

11,11

1,15

7,31

1259 ptn

 

 

270

Lida Bos

1996

10,48

1,15

5,88

1259 ptn

 

 

260

Luca Koster

1996

10,25

1,1

5,71

1245 ptn

 

 

283

Renee van Tol

1996

10,31

1,15

5,14

1235 ptn

 

 

267

Astrid Swijgman

1996

9,95

1

5,1

1176 ptn

 

 

293

Esmee de Vries

1996

10,84

1

6,91

1161 ptn

 

 

279

Marit Hoogenraad

1996

10,87

1,05

5,12

1083 ptn

 

 

298

Anna Wittenbols

1996

10,94

1,05

5,12

1074 ptn

 

 

292

Esmee van Buren

1996

10,8

1

5,04

1050 ptn

 

 

271

Maxime van Neck

1996

11,33

1,05

5,26

1036 ptn

 

 

281

Sarah Hoekstra

1996

10,78

1

4,01

979 ptn

 

 

268

Anke van Grieken

1996

11,52

0,9

4,13

823 ptn

 

 

262

Nienke Brakkee

1996

dns

1

dns

342 ptn

 

 

263

Nilaya Kruijne

1996

dns

dns

dns

0 ptn

 

 

264

Dewi Houthoff

1996

dns

dns

dns

0 ptn

 

 

Jongens pupillen A(1e jrs) Jongens pupillen A(2e jrs)

 

 

1000m

22 deelnemer(s)

 

 

 

250

Verwoerd, Thijs

1996

PAC rotterdam

3.15.90

min

ptn

 

 

 

257

Zevenbergen, Loek van

8-5-1996

AV Fortuna

3.18.61

min

ptn

 

 

 

259

Dekker, Johan

1996

CAV Energie

3.28.41

min

ptn

 

 

 

247

Verploegh, Pepijn

1996

PAC rotterdam

3.31.56

min

ptn

 

 

 

255

Bruijn, Guido de

3-12-1996

CAV Energie

3.33.37

min

ptn

 

 

 

246

Gelens, Frank

23-08-1996

Leiden Atletiek

3.34.25

min

ptn

 

 

 

243

Geluk, Kay

23-01-1996

Rotterdam Atletiek

3.35.33

min

ptn

 

 

 

252

Philipsen, Kevin

4-9-1996

AV Olympus '70

3.49.28

min

ptn

 

 

 

249

Bosch, Bart

1996

PAC rotterdam

3.54.26

min

ptn

 

 

 

296

Gool, Michiel van

14-05-1996

Rotterdam Atletiek

3.57.51

min

ptn

 

 

 

294

Kranse, Olaf

5-8-1996

PAC Rotterdam

3.58.63

min

ptn

 

 

 

254

Hoogenboom, Tim

27-11-1996

AV Olympus '70

4.01.30

min

ptn

 

 

 

432

Winiarczyk, Roy

1996

Leiden Atletiek

4.01.50

min

ptn

 

 

 

253

Kok, Leander de

13-07-1996

AV Olympus '70

4.03.23

min

ptn

 

 

 

258

Nieuwkerk, Robbert van

10-3-1996

AV Fortuna

4.04.80

min

ptn

 

 

 

244

Gielbert, Niek

23-05-1996

CAV Energie

4.07.13

min

ptn

 

 

 

245

Haan, Maurice de

7-3-1996

Leiden Atletiek

4.09.40

min

ptn

 

 

 

242

Westerduyn, Gaetano

4-1-1996

Spark

4.15.87

min

ptn

 

 

 

433

Winiarczyk, Kevin

1996

Leiden Atletiek

 

min

ptn

 

 

 

251

Blok, Sybren

1996

PAC rotterdam

 

min

ptn

 

 

 

248

Elferink, Pepijn

1996

PAC rotterdam

 

min

ptn

 

 

 

256

Potma, Thomas

1996

CAV Energie

 

min

ptn

 

 

Stnr

Naam

geb

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

 

 

256

Thomas Potma

1996

8,61

1,3

9,07

1865 ptn

 

 

243

Kay Geluk

1996

9,39

1,4

9,55

1820 ptn

 

 

251

Sybren Blok

1996

9,18

1,2

11,33

1788 ptn

 

 

257

Loek van Zevenbergen

1996

8,82

1,25

8,49

1757 ptn

 

 

255

Guido de Bruijn

1996

8,79

1,25

7,77

1725 ptn

 

 

246

Frank Gelens

1996

8,74

1,2

7,37

1676 ptn

 

 

250

Thijs Verwoerd

1996

8,82

1,25

6,56

1650 ptn

 

 

259

Johan Dekker

1996

9,64

1,2

8,59

1576 ptn

 

 

249

Bart Bosch

1996

9,48

1,2

7,41

1540 ptn

 

 

254

Tim Hoogenboom

1996

9,67

1,25

6,88

1515 ptn

 

 

247

Pepijn Verploegh

1996

9,27

1,15

6,49

1487 ptn

 

 

252

Kevin Philipsen

1996

9,8

1,15

7,47

1453 ptn

 

 

432

Roy Winiarczyk

1996

9,98

1,25

6,55

1446 ptn

 

 

245

Maurice de Haan

1996

9,44

1

7,46

1403 ptn

 

 

433

Kevin Winiarczyk

1996

9,64

1,15

5,41

1355 ptn

 

 

258

Robbert van Nieuwkerk

1996

10,56

1,05

8,3

1313 ptn

 

 

294

Olaf Kranse

1996

9,98

0,95

7,44

1277 ptn

 

 

253

Leander de Kok

1996

10,28

1,05

6,83

1271 ptn

 

 

244

Niek Gielbert

1996

9,86

0,95

5,4

1174 ptn

 

 

296

Michiel van Gool

1996

10,67

1,15

4,77

1159 ptn

 

 

242

Gaetano Westerduyn

1996

11,29

1

5,41

1012 ptn

 

 

248

Pepijn Elferink

1996

dns

dns

dns

0 ptn