Uitslagenlijst Kruithof optiek kerstloop

Barendrecht - Zondag 21 december 2008

 

MSEN, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Harmen Perk

79

EUR Roadrunners here

55:04

 

2

Paul Visser

83

Tilburg Road Runners

55:26

 

3

Barend Klein

74

Passaat

58:34

 

4

Remko Peters

78

EUR Roadrunners here

59:43

 

5

Marc Meeder

74

Waterweg

1:00:34

 

6

Bas de Peuter

74

Rotterdam Atletiek

1:02:11

 

7

Joris Wulfert

88

EUR Roadrunners here

1:03:54

 

8

Jeroen Thiele

80

AAV '36

1:04:21

 

9

Maurice Dingenouts

76

Keller runningteam

1:04:58

 

10

Marijn Treurniet

81

De kieviten heren

1:05:55

 

11

Arjan Nomen

77

Uniqema Runners

1:06:24

 

12

Roy Houkes

86

EUR Roadrunners here

1:07:58

 

13

Ralph Smits

75

Sparta

1:09:07

 

14

Teun van Uffelen

80

Achilles

1:09:32

 

15

Erik Hendriks

78

PAC

1:14:58

 

16

Pascal den Hartog

87

EUR Roadrunners here

1:21:33

 

17

Ronald van Drunen

75

Haag Atletiek

1:33:45

 

 

M 35, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Fouad Fertoute

73

Spirit Oud Beijerlan

54:53

 

2

Folkert van der Krol

72

Parthenon

56:20

 

3

Ronnie Duinkerken

73

De kieviten heren

57:05

 

4

Pascal van Norden

72

Uniqema Runners

58:18

 

5

Marcel Fiering

70

Spark

1:02:00

 

6

Hans Middelburg

69

Olympus '70

1:03:38

 

7

Andy Roodenburg

71

Loopgroep Aart Stigt

1:04:00

 

8

Michel Groeneveld

69

Eon Powerteam

1:07:38

 

9

Jeroen van Hoorn

72

PAC

1:11:50

 

10

Marcl de Kort

70

De bonte koe

1:13:48

 

11

Mischa Hooghuis

71

PAC

1:18:06

 

 

M 40, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Wim Padmos

66

Voorne Atletiek

54:48

 

2

Patrick Kwist

68

Rotterdam Atletiek

54:55

 

3

Rob vd Want

65

Keller runningteam

55:45

 

4

Sandor Bron

68

Uniqema Runners

56:20

 

5

Aart Baan

68

Energie

56:40

 

6

Jan van Hoeven

68

Olympus '70

58:18

 

7

Jan Verwijs

64

Energie

59:50

 

8

Cor Hamels

65

Hercules

1:03:59

 

9

Marcel Postmus

65

Voorne Atletiek

1:04:37

 

10

Matthijs van Boxtel

66

De Koplopers

1:06:37

 

11

Erik van Keeken

67

De kieviten heren

1:06:42

 

12

Kees van der Sar

65

Uniqema Runners

1:06:53

 

13

Roland Groen

64

Voorne Atletiek

1:07:38

 

14

Ronald van Steeg

66

Fortuna

1:07:44

 

15

Koos Overwater

68

Spirit Oud Beijerlan

1:10:35

 

16

Arjan van der Pijl

65

Barendrecht

1:10:43

 

17

Bob Polack

66

Schilderw vd Heide

1:10:59

 

18

Eric Huls

68

Berkel en Rodenrijs

1:12:41

 

19

Ronald Bik

64

Schilderw vd Heide

1:13:16

 

20

Dennis Middel

66

De bonte koe

1:18:52

 

21

Oscar The

67

De bonte koe

1:21:54

 

22

Dirk Schouten

68

Vlaardingen

1:29:38

 

 

M 45, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Aissaa Marguoum

62

Parthenon

54:44

 

2

JosÚ Hoppenbrouwers

59

Eon Powerteam

58:47

 

3

Leo van der Hoeven

62

Spirit Oud Beijerlan

58:49

 

4

Marius Besuijen

62

Eon Powerteam

1:01:41

 

5

Amriet Oemraw

60

Keller runningteam

1:02:11

 

6

Jan Bennekom

62

Spirit Oud Beijerlan

1:02:28

 

7

Wim van Ruiven

61

Loopgroep PK

1:05:37

 

8

Wim Verkleij

62

SC Reeuwijk

1:06:24

 

9

Theo van de Ven

61

Loopgroep Aart Stigt

1:08:28

 

10

Frans den Outer

61

Loopgroep PK

1:10:51

 

11

Joost Sturkenboom

60

Spark

1:11:02

 

12

Henry Vos

61

Typhoon

1:13:29

 

13

Fred van Velzen

61

Imtech Care & Cure

1:15:06

 

14

Eric Viskil

63

Schilderw vd Heide

1:16:11

 

15

Bert Spek

59

PAC

1:18:30

 

16

Wim Bos

61

Rotterdam Atletiek

1:21:00

 

 

M 50, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Adrie Faes

58

Dynamica

58:40

 

2

Nico Vlaar

56

PAC

1:00:40

 

3

Ad Onnink

57

Rotterdam Atletiek

1:00:41

 

4

Adrie Visser

58

Zuiderster team

1:02:41

 

5

Willem van der Kooij

56

De kieviten heren

1:03:51

 

6

Ton Romeijn

58

avVN

1:03:54

 

7

Ricardo Baptiste

55

Eon Powerteam

1:04:23

 

8

Harry Gerritse

56

Parthenon

1:04:28

 

9

Kees Voogt

54

De kieviten heren

1:04:48

 

10

E Roodbol

57

PAC

1:05:09

 

11

Ernesto Gonzalez

56

Eon Powerteam

1:05:36

 

12

Leo Koster

56

Imtech Care & Cure

1:11:17

 

13

Rob Erwich

58

Spark

1:14:28

 

14

Hans Drijvers

55

Attila

1:18:50

 

15

Dick van Prooijen

56

Loopgroep PK

1:19:22

 

16

Joop Wolf

55

Energie

1:20:21

 

17

Jos Lakwijk

55

Energie

1:20:42

 

18

Wil Goossens

55

Achilles

1:22:04

 

19

Dick Hordijk

57

Spirit Oud Beijerlan

1:27:29

 

20

Jan Pieters

56

Loopgroep PK

1:27:57

 

21

Hans van Meggelen

56

Brugrunners

1:30:03

 

22

MarcelReuvers

58

Brugrunners

1:31:21

 

23

Leo Kanselaar

54

PAC

1:31:44

 

 

M 55, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Doeke de Jong

52

Olympus '70

1:02:33

 

2

Jan Olsthoorn

52

Zuiderster team

1:02:47

 

3

Wim Besuijen

51

Eon Powerteam

1:03:16

 

4

Wim Elshout

51

avVN

1:03:40

 

5

Paul Streep

51

PAC

1:04:22

 

6

Koos Mulders

49

Zuiderster team

1:07:24

 

7

Leo van Hoorn

49

Schilderw vd Heide

1:08:45

 

8

G.P.F.J. van Tol

51

SC Reeuwijk

1:11:01

 

9

Teun Noordhoek

53

Spirit Oud Beijerlan

1:12:53

 

10

Hailu uueldsachik

50

Energie

1:14:30

 

11

Bart Bovenberg

53

Spirit Oud Beijerlan

1:17:23

 

12

Gerard Uithol

53

Rotterdam

1:19:17

 

13

Kees Post

52

De bonte koe

1:20:13

 

14

Ruurd Tolman

51

Spark

1:21:41

 

15

Fred Dozy

50

Spark

1:24:16

 

16

Jan de Vos

51

Schilderw vd Heide

1:37:58

 

 

M 60, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Dre de Wit

47

Leiden Atletiek

1:02:51

 

2

Rob Kruis

46

Typhoon

1:03:54

 

3

Jac Beekers

46

Achilles

1:04:34

 

4

Tom Hessels

46

avVN

1:07:12

 

5

Karel Oosthoek

46

Brugrunners

1:08:44

 

6

Frans van Mierlo

46

avVN

1:09:09

 

7

Jan Blom

48

Gouda

1:13:17

 

8

K. Rutten

46

avVN

1:15:11

 

9

Anton van Est

47

Spark

1:16:52

 

10

Ton van Wageningen

46

Voorne Atletiek

1:17:20

 

11

Leo Groeneweg

48

Spirit Oud Beijerlan

1:17:28

 

12

Koos Schaay

45

avVN

1:21:09

 

13

Klaas Mol

43

Brugrunners

1:22:47

 

14

Henny Hamers

46

Zuiderster team

1:23:07

 

15

C.C. Moerland

43

Tenaco

1:24:55

 

16

Bas van der Raaf

40

Fortuna

1:25:24

 

17

Pierre Mijnsbergen

46

Zuiderster team

1:33:02

 

18

Joop de Bruijn

44

Energie

1:33:26

 

 

V SEN, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Janna Brand

73

de Kieviten dames

1:05:55

 

2

Laura de Veth

72

PAC

1:06:48

 

3

Anne Zijderveld

83

Loopgroep PK

1:06:57

 

4

Pauline van Norden

74

Uniqema Runners

1:11:22

 

5

Patricia Goossens

83

Achilles

1:14:34

 

6

Linda Hoek

81

EUR Roadrunner dames

1:16:07

 

7

Eline Vree

74

Spirit Oud Beijerlan

1:24:41

 

8

Danielle van Mil

85

Brugrunners

1:28:25

 

9

Ariadne Ooms

83

EUR Roadrunner dames

1:37:29

 

 

V 40, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ivonne vd Pad

64

Brugrunners

1:18:19

 

2

ria jansen

64

Spirit Oud Beijerlan

1:22:13

 

3

Jacqueline Schuurman

65

De bonte koe

1:27:14

 

 

V 45, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Carin van der Ende

63

Olympus '70

1:08:46

 

2

Margot Testers

63

Olympia Halsteren

1:09:02

 

3

Marjolein Goos

61

Fortuna

1:09:48

 

4

Y Dijksman-de Waard

62

Hendrik Ido Ambacht

1:15:35

 

5

Ada Visser

62

De bonte koe

1:26:39

 

 

V 50, 10 EM KNAU

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Annemarie Lorsheijd

58

Brugrunners

1:37:58

 

 

V10EM, 10 EM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jody Slikboer

79

Heerjansdam

1:18:41

 

2

Ingeborg van den Heuve

66

Rotterdam

1:19:47

 

3

Rebekka Herkemij

71

Energie

1:20:36

 

4

Sietse Weij

79

Barendrecht

1:26:42

 

5

Carla van Gemert

52

Rotterdam

1:27:01

 

6

E Hart

61

Spirit Oud Beijerlan

1:27:26

 

7

Edith Rappange

65

Oud Beijerland

1:30:54

 

8

Mirjam von Winckelmann

67

Spijkenisse

1:33:44

 

9

Annemerie Schalm

65

Poortugaal

1:35:10

 

10

Anja Snoek

56

Poortugaal

1:35:10

 

11

Jeanette Bruinstra

63

Barendrecht

1:36:18

 

12

Nienke Nederveen

79

PAC

1:36:37

 

13

Silvia Brechlea

68

Rotterdam

1:36:46

 

14

M Sontag

57

Energie

1:36:47

 

 

M10EM, 10 EM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Martin Verveer

67

Hendrik Ido Ambacht

1:00:06

 

2

Marijn den Hollander

84

Rotterdam

1:06:10

 

3

Martin Kleinjan

70

Rotterdam

1:06:12

 

4

Bonno Odijk

63

Puttershoek

1:07:09

 

5

Steven van Bunningen

81

Attila

1:07:17

 

6

Dennie van Ham

71

's-Gravendeel

1:07:42

 

7

Raymond Meijer

73

Barendrecht

1:07:55

 

8

Martin Vermeiden

69

Rotterdam

1:08:17

 

9

Ludo Waltman

82

EUR Roadrunners

1:08:29

 

10

Nico Wessel

59

Heerhugowaard

1:08:39

 

11

Alex de Langen

63

Oud Beijerland

1:08:55

 

12

Jacques Uys

72

Spirit Oud Beijerlan

1:09:43

 

13

Harry van Meurs

46

Rotterdam

1:09:46

 

14

W van der Gugten

54

Barendrecht

1:09:49

 

15

J Mars

64

Barendrecht

1:09:54

 

16

Henk Timmer

55

Sliedrecht

1:09:56

 

17

Andre van Ijzerdoorn

57

Tiel

1:10:06

 

18

S Dijksman

58

Hendrik Ido Ambacht

1:10:13

 

19

Ronald Akkerman

60

Energie

1:10:42

 

20

John den Braber

61

Spark

1:11:29

 

21

Frans Fobbe

67

Barendrecht

1:11:32

 

22

R Kroep

68

Spark

1:12:01

 

23

Bart den Ouden

69

Capelle aan den IJss

1:12:14

 

24

Marco de Rouw

71

's-Hertogenbosch

1:12:37

 

25

Hugo Koppenol

60

Spark

1:12:40

 

26

G Mellaard

54

Spark

1:12:40

 

27

Gerard Rohaan

67

Barendrecht

1:12:43

 

28

Dannis van IJpen

70

Capelle aan den IJss

1:14:23

 

29

Wim Kievits

69

Barendrecht

1:14:26

 

30

Leo Snijders

49

Capelle aan den IJss

1:14:38

 

31

Gerwin Mimpen

62

Sliedrecht

1:14:39

 

32

Hans Osterholt

64

Energie

1:15:29

 

33

Carlo Vos

63

Energie

1:15:29

 

34

Michel Siep

70

Rotterdam

1:15:35

 

35

Marco Terlouw

68

Energie

1:15:56

 

36

Henrie Rombout

54

Heerjansdam

1:16:05

 

37

Jan Keijzer

62

Voorhout

1:16:48

 

38

Theo Leijdens

67

Numansdorp

1:17:02

 

39

Pieter Dorst

62

Energie

1:17:21

 

40

Marc Doorduin

68

Rozenburg Zh

1:17:31

 

41

Jan Vroeven

66

Barendrecht

1:18:18

 

42

O.T. Bohar

59

Energie

1:18:20

 

43

Patrick van Hattem

78

Barendrecht

1:18:51

 

44

Ruud Wessels

60

Waterweg

1:19:37

 

45

Mac Filius

91

Waterweg

1:19:37

 

46

J Luijendijk 137

49

Ridderkerk

1:19:41

 

47

Daniel Hordijk

83

Hellevoetsluis

1:20:00

 

48

Henk Valkhof

57

Barendrecht

1:20:23

 

49

Loek Eijkelenboom

63

Rotterdam

1:20:28

 

50

Gerrit Hofland

58

's-Gravenzande

1:21:06

 

51

Gerard van Biesen

61

Capelle aan den IJss

1:21:23

 

52

A Elskamp

57

Rotterdam

1:21:59

 

53

Ray Verschoor

68

Rotterdam

1:22:53

 

54

Jaap Dekker

62

Ridderkerk

1:23:04

 

55

Piet de Knegt

57

Rhoon

1:23:14

 

56

Ramon Hopman

78

Rotterdam

1:23:22

 

57

Wim Groenheijde

57

Energie

1:23:23

 

58

Ernst-Jan van Eck

62

Dutch Runners Gold

1:23:35

 

59

Koos Gouw

62

Energie

1:23:57

 

60

Robert van Riemsdijk

73

Hendrik Ido Ambacht

1:24:12

 

61

Jan Maarten van der St

64

Barendrecht

1:24:18

 

62

Remon van Galen

80

Rozenburg Zh

1:24:50

 

63

Hans van Es

59

Rozenburg Zh

1:24:52

 

64

Hans Oostendorp

78

Nieuwegein

1:25:08

 

65

Wim Rappange

57

Oud Beijerland

1:25:44

 

66

Paul van Leest

63

Capelle aan den IJss

1:25:58

 

67

Andre van Drunen

63

Ridderkerk

1:26:17

 

68

Daniel Teeler

53

Ridderkerk

1:26:25

 

69

Sven Meertens

88

Barendrecht

1:26:33

 

70

Mario Groenendijk

58

Ridderkerk

1:26:44

 

71

Leo Klok

58

Ridderkerk

1:27:18

 

72

Henk Vergunst

30

Barendrecht

1:28:56

 

73

Leo Messemaker

61

Poortugaal

1:28:56

 

74

John Frijsen

66

Rozenburg Zh

1:28:59

 

75

Gert Rijsdijk

53

Heerjansdam

1:28:59

 

76

Wim de Schipper

47

Ridderkerk

1:29:34

 

77

Arjan Bos

69

Barendrecht

1:30:32

 

78

Arjan Hulsebos

62

Amsterdam Zuidoost

1:30:52

 

79

Ron Schippers

69

Barendrecht

1:30:54

 

80

Karel Voogt

68

Energie

1:33:26

 

81

Rob Mariman

65

Rotterdam

1:33:58

 

82

Nasario KOrtbeek

62

Barendrecht

1:33:59

 

83

Marcel Klaver

58

Rhoon

1:35:11

 

84

Frans van Kampenhout

60

Dutch Runners Gold

1:35:24

 

85

Ron ┤t Lam

58

Schiedam

1:37:20

 

86

Peter Koster

68

Spijkenisse

1:42:19

 

 

V10K, 10 KM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sigrid Martin

75

Rotterdam

40:08

 

2

Angelien Visbeen

74

Energie

43:08

 

3

Lisa Habermehl

92

Energie

43:53

 

4

Saskia Schellekens

73

Groene Ster

46:13

 

5

Nathalie Koch

73

Rotterdam

51:37

 

6

Kirstens Potma

68

Zwijndrecht

52:46

 

7

Mirjam de Munck

67

Rotterdam

53:38

 

8

A Degen

57

Parthenon

53:57

 

9

Annemarie Malschaert

60

Parthenon

54:19

 

10

Anita Bakker

54

Attila

54:21

 

11

Annelien Bruning

67

Rotterdam

56:42

 

12

Jacqueline Zindel-Berg

68

Energie

57:51

 

13

Annemarie van Meerten

67

Schilderw vd Heide

58:32

 

14

Monique Andriesse

63

Schilderw vd Heide

58:34

 

15

Paula Nobel

84

Hekelingen

58:36

 

16

Els Bierhuizen

65

Energie

59:31

 

17

Miranda Lageweg-Lugten

68

Klaaswaal

1:01:02

 

18

Petra Loren de Jong

60

Ridderkerk

1:03:55

 

19

Bianca Staubesand

62

Rhoon

1:05:21

 

20

Annemerie Winters

83

Hellevoetsluis

1:06:21

 

21

Marga Janssen

58

Hellevoetsluis

1:23:50

 

 

M10K, 10 KM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marty de Ley

72

Dordrecht

36:08

 

2

Richard Koudijs

71

PAC

36:33

 

3

H. Schurer

90

Energie

36:58

 

4

Bert Hederik

62

avVN

37:39

 

5

Tijn Huberts

90

Energie

38:21

 

6

Michael Raaijmakers

74

Parthenon

39:13

 

7

Cornelis de Stigter

67

Heerjansdam

39:43

 

8

Jan Faes

55

Parthenon

39:52

 

9

Stefan Timmerman

84

Rotterdam

39:54

 

10

Hugo van den Bos

90

Energie

40:16

 

11

Ewout Timmerman

88

Barendrecht

40:42

 

12

Rikkert van Rhee

77

Rotterdam Atletiek

41:37

 

13

Angelo Oliveti

79

Poortugaal

41:44

 

14

Paul Potma

68

Zwijndrecht

45:16

 

15

Richard van Vliet

68

Hoogvliet Rotterdam

45:39

 

16

Jory Meijer

90

Rotterdam

45:45

 

17

Piet van Opstal

61

Barendrecht

46:44

 

18

Rien Hollander

48

Energie

46:57

 

19

Edjo Frank

49

Parthenon

47:00

 

20

Eelco van Duijvenbode

77

Ridderkerk

48:31

 

21

Koen Janssen

60

Leiden

48:33

 

22

Marcel Gouwen

75

Hoogvliet Rotterdam

48:56

 

23

Miguel Angel Sabogal

74

Dordrecht

49:40

 

24

Stefaan van der Stappe

59

Energie

49:54

 

25

Piet Wijnsema

49

Energie

50:24

 

26

Rene de Heer

74

Barendrecht

50:26

 

27

Maurice Cramer

72

Zevenbergen

51:21

 

28

F de Valk

74

Heerjansdam

51:50

 

29

Niels Visser

69

Barendrecht

52:11

 

30

Cor Hatseman

42

Barendrecht

52:41

 

31

T Witkamp

58

Energie

53:05

 

32

jeroen jansen

86

Pallas '93

53:32

 

33

Rob Beckmann

62

Barendrecht

54:12

 

34

Kees Stolk

63

Hendrik Ido Ambacht

54:44

 

35

Justin Westerdijk

90

Hellevoetsluis

55:16

 

36

Michel Tabak

86

Ridderkerk

56:38

 

37

Douwe Zwep

50

Stellendam

57:14

 

38

Alexander van Schouwen

78

Heerjansdam

57:41

 

39

Henk van Meerten

42

Schilderw vd Heide

58:33

 

40

Jack Meijer

57

Veldhoven

58:59

 

41

Rob Eijer

58

Rotterdam

1:00:36

 

42

Jose Silva

58

Dutch Runners Gold

1:01:01

 

43

Ed Lageweg

64

Klaaswaal

1:01:03

 

44

Dirk Stoop

53

Alblasserdam

1:01:30

 

45

Tom Lader

58

Barendrecht

1:02:37

 

46

Johan Pors

58

Ridderkerk

1:03:55

 

47

Jacobjan Vermeroen

71

Heerjansdam

1:19:55

 

48

Theo de Boer

47

Hendrik Ido Ambacht

1:20:42

 

 

V6.6K, 6.6 KM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Lindsey Faken

92

Energie

27:20

 

2

Lotje Visser

92

Energie

32:00

 

3

Maartje Repriels

83

Attila

37:23

 

4

marion luiendijk

66

Barendrecht

38:10

 

5

Mary Noordhoek

59

Pallas '93

38:20

 

6

Leontien Otte

69

Poortugaal

40:22

 

7

Wil van der Raaf

46

Fortuna

41:42

 

8

Sylvia Wareman

68

Barendrecht

42:52

 

9

Stephanie Izelaar

89

Rhoon

47:05

 

10

Saskia Knoop

62

Barendrecht

47:14

 

11

Juliette Hoogveldt

90

Terheijden

49:21

 

 

M6.6K, 6.6 KM PREST.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Frank Bulten

70

Parthenon

24:25

 

2

Sander Eijs

82

Nieuwkoop

25:03

 

3

Bert Groeneveld

89

Energie

26:30

 

4

Lars Buit

92

Energie

26:40

 

5

Michiel Keizer

94

Energie

26:55

 

6

Stefan den Ouden

93

Heerjansdam

27:06

 

7

Cris paardekooper

61

Rhoon

27:10

 

8

Johan dekker

96

Ridderkerk

29:19

 

9

Sander Eggenhuizen

66

AV '23

29:20

 

10

Maurice Koster

92

Energie

31:40

 

11

Michel van Leiden

61

Brandwijk

33:29

 

12

Arie van der Pijl

97

Barendrecht

36:26

 

13

Hans van Hengel

60

Barendrecht

38:00

 

14

D Locant

63

Barendrecht

38:10

 

15

Kees Noordhoek

57

Pallas '93

40:01

 

16

Jos Eijkelestam

65

Vlaardingen

40:06

 

17

Nico Bakker

60

Dordrecht

43:34

 

18

Eric Leeman

60

Hoogvliet Rotterdam

44:39

 

19

Robert Feteris

69

Hoogvliet Rotterdam

44:39

 

20

Harry Schaarman

59

Rotterdam

47:13

 

 

KRUITHOF OPTIEK