Uitslagenlijst Kruithof Optiek Kerstloop

Barendrecht - Zondag 13 december 2009

 

MSEN, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Jorrit Pels

87

Rotterdam Atletiek

51:51

 

2

Maarten van Zeggeren

88

Parthenon

54:20

 

3

Harmen Perk

79

EUR Roadrunners here

55:12

 

4

Paul Visser

83

Tilburg Road Runners

55:15

 

5

Remko Peters

78

EUR Roadrunners here

58:14

 

6

Joris Wulfert

88

EUR Roadrunners here

1:01:05

 

7

Marijn Rodenburg

84

EUR Roadrunners here

1:03:30

 

8

Peter Loopik

80

Parthenon

1:04:09

 

9

Marijn Treurniet

81

De Kievieten Heren

1:04:42

 

10

Rafael Krijgsman

77

PAC

1:07:57

 

11

Erwin van Broekhoven

83

Groene Ster

1:09:40

 

 

M35, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Paul Blokland

74

Parthenon

56:06

 

2

Folkert van de Krol

72

Parthenon

57:45

 

3

Marcel Fiering

70

Spark

58:48

 

4

Erwin van Diemen

72

Energie

58:56

 

5

Maarten van Veen

71

Rotterdam Atletiek

59:42

 

6

Richard Lelieveld

72

De Kievieten Heren

1:07:59

 

7

Frans Dekker

72

Olympus '70

1:10:02

 

8

Jeroen van Hoorn

72

PAC

1:18:43

 

9

Maarten van de donk

70

PAC

1:24:19

 

 

M40, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Patrick Kwist

68

Rotterdam Atletiek

52:02

 

2

Aart-Peter Baan

68

Energie

55:25

 

3

Wim van Sparrentak

69

EON Powerteam

56:27

 

4

William van der Zalm

66

Olympus '70

57:50

 

5

Marcel Postmus

65

Voorne Atletiek

1:00:54

 

6

Erik van Keeken

67

De Kievieten Heren

1:02:32

 

7

Robert Rutjes

68

Energie

1:03:30

 

8

Jeroen Schreuder

69

PAC

1:04:13

 

9

Kees van der Sar

65

Uniquema Runners

1:06:14

 

10

Abdelali Baabhi

65

Oudenbosch

1:07:54

 

11

Bob Polack

66

Schilderw vd Heide

1:11:19

 

12

Don Croes

65

Voorne Atletiek

1:11:33

 

13

Albert Pesch

66

PAC

1:12:18

 

14

Wim Padmos

66

Voorne Atletiek

1:13:00

 

 

M45, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Aissa Marguoum

62

Parthenon

56:04

 

2

Hans Bos

61

Rotterdam Atletiek

57:53

 

3

Amriet Oemraw

60

Rotterdam Atletiek

59:10

 

4

Jan Verwijs

64

Energie

59:28

 

5

Siegfried Janzing

60

PAC

1:00:49

 

6

Frank Faes

63

Loopgroep PK

1:01:11

 

7

Remco Schraven

64

Voorne Atletiek

1:01:44

 

8

Rinus Witte

62

Dynamica

1:02:42

 

9

Jan van Bennekom

62

Spirit Oud Beijerlan

1:04:18

 

10

Cor Terlouw

63

Avantri

1:08:20

 

11

Marius Besuijen

62

EON Powerteam

1:09:40

 

12

Marchel Snieder

63

Uniquema Runners

1:11:08

 

13

Ton Koopman

62

Energie

1:14:28

 

14

Ronald Bik

64

Schilderw vd Heide

1:16:35

 

15

Hans Mensert

61

Imtech Care &Core

1:37:44

 

 

M50, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Nico Vlaar

56

PAC

59:30

 

2

Aart van Wijk

58

Passaat

1:01:47

 

3

Adrie Visser

58

Zuiderster Team

1:02:26

 

4

Egbert Roodbol

57

PAC

1:03:27

 

5

Ricardo Baptiste

55

EON Powerteam

1:04:19

 

6

Andre de Schipper

59

THOR

1:05:04

 

7

Ton Romeijn

58

Energie

1:10:33

 

8

Wil Goossens

55

Achilles

1:21:59

 

9

Andre Bossche

56

Rotterdam Atletiek

1:27:40

 

10

Paul Wobbe

55

Haag Atletiek

1:34:50

 

 

M55, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Jan Olsthoorn

52

Zuiderster Team

1:02:58

 

2

Paul Streep

51

PAC

1:03:33

 

3

Wim Besuijen

51

EON Powerteam

1:04:20

 

4

Ton Legerstee

54

Energie

1:11:31

 

5

Rob Verhorst

52

Zuiderster Team

1:12:39

 

6

Bart Bovenberg

53

Spirit Oud Beijerlan

1:15:54

 

7

Teun Noordhoek

53

Spirit Oud Beijerlan

1:17:35

 

8

Arie Booy

50

Loopgroep PK

1:18:05

 

9

Rob Herling

53

EON Powerteam

1:18:40

 

10

Jan-Willem Albrecht

50

Fit

1:29:07

 

11

C Romijn

52

Spark

1:29:51

 

12

Fred Dozy

50

Spark

1:46:24

 

 

M60, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Albert Stehouwer

48

Passaat

1:04:31

 

2

Dre de Wit

47

Leiden Atletiek

1:05:02

 

3

Frans van Mierlo

46

avVN

1:06:34

 

4

Leo van Hoorn

49

Schilderw vd Heide

1:06:51

 

5

Ton van Wageningen

46

Voorne Atletiek

1:11:00

 

6

Henny Hamers

46

Zuiderster Team

1:16:06

 

7

Leo Groeneweg

48

Spirit Oud Beijerlan

1:16:46

 

8

Jan Blom

48

Uniquema Runners

1:17:05

 

9

Rien Soeters

49

PAC

1:20:23

 

10

Jan Groeneveld

46

avVN

1:24:26

 

11

John van Meeningen

48

Tenaco

1:28:16

 

12

Pierre Mijnsbergen

46

Zuiderster Team

1:38:14

 

13

Ger Meydam

41

avVN

1:38:55

 

 

VSEN, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Petra Sloots

71

Voorne Atletiek

1:01:34

 

2

Anne Zijderveld

83

Passaat

1:02:52

 

3

A. Visbeen

74

Energie

1:07:54

 

4

Eva Simonse

86

Groene Ster

1:12:50

 

 

V40, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Julie Beukers

67

De Kievieten Dames

1:04:42

 

2

Birgit Voorn

66

Road Runners Etten-L

1:07:38

 

3

C Schot

68

Heerjansdam

1:08:15

 

 

V45, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Carin van der Ende

63

Olympus '70

1:10:02

 

2

Marjolijn Goos

61

Fortuna

1:11:10

 

3

Marjan van den Baard

62

Fortuna

1:12:59

 

4

Ingrid Baggerman

63

De Kievieten Dames

1:16:26

 

5

Ivonne van der Pad-Bla

64

avVN

1:18:42

 

6

Gudy van Klaveren

63

Energie

1:25:24

 

 

V50, 10 EM WEDSTRIJD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Marianne de Schipper

59

THOR

1:10:33

 

2

Annie van Dijk

49

Uniquema Runners

1:11:07

 

3

Hannie den Haan

56

Voorne Atletiek

1:11:33

 

4

Cora Broer

59

NSL

1:12:11

 

5

M Sundermeijer

54

Spirit Oud Beijerlan

1:15:00

 

6

Lea Melis

48

Spirit Oud Beijerlan

1:19:18

 

7

Lenie Vonk

57

Waterweg

1:35:09

 

8

Marjan de Bruin

57

Imtech Care &Core

1:37:43

 

9

Ineke de Haan

57

Imtech Care &Core

1:37:43

 

 

MPRES, 10 EM PRES

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Dennis Moerland

83

Halsteren

1:03:24

 

2

Martin Kleinjan

70

Rotterdam

1:03:41

 

3

Hans Overbeek

63

Polsbroek

1:04:08

 

4

Roger Mars

70

Rotterdam

1:06:13

 

5

Raymond Meijer

73

Barendrecht

1:07:38

 

6

Richard Groenendijk

67

Lekkerkerk

1:07:50

 

7

Ferry de Valk

74

Heerjansdam

1:09:03

 

8

alex de langen

63

Spirit Oud Beijerlan

1:09:26

 

9

Marcel Engel

66

Utrecht

1:10:13

 

10

Teun van Uffelen

80

Etten-Leur

1:10:20

 

11

Patrick van Hattem

78

Barendrecht

1:11:08

 

12

R Akkermans

60

Energie

1:11:14

 

13

R.P. Bouwman

80

Heerjansdam

1:11:17

 

14

Woet Kosters

66

Voorne Atletiek

1:11:29

 

15

Allard Moene

65

Voorne Atletiek

1:11:34

 

16

Gerard Rohaan

67

Barendrecht

1:12:22

 

17

RenÚ Wagemakers

64

Barendrecht

1:12:37

 

18

P Koudstaal

69

Energie

1:12:47

 

19

Paul Wuestenenk

58

Rotterdam

1:12:53

 

20

H.M.Vogel

65

Papendrecht

1:13:10

 

21

Ton Wulfert

53

Dordrecht

1:13:29

 

22

G Rijsdijk

53

Heerjansdam

1:13:36

 

23

rombouts

54

Heerjansdam

1:13:36

 

24

Rob Kocks

59

Ridderkerk

1:13:54

 

25

Dannis van IJpen

70

Capelle aan den IJss

1:13:56

 

26

Ton Helderop

62

Papendrecht

1:15:22

 

27

Arjaan Tholenaars

57

Energie

1:15:28

 

28

Leo Boelens

52

Dordrecht

1:15:46

 

29

Jaap Westerbeek

78

Papendrecht

1:16:34

 

30

wim den otter

59

Barendrecht

1:16:34

 

31

Sietse Weij

79

Barendrecht

1:16:35

 

32

Hans Ketting

61

Energie

1:17:01

 

33

Johan Pors

58

Ridderkerk

1:17:39

 

34

Loek Lelieveld

50

Spirit Lelystad

1:17:55

 

35

RenÚ Gomersbach

64

Maasdam

1:19:24

 

36

Adry van den Wijngaard

61

Teteringen

1:19:52

 

37

Gerard Uithol

53

Energie

1:20:01

 

38

Maurice den Boef

72

Barendrecht

1:21:03

 

39

Leo Messemakers

61

Poortugaal

1:21:21

 

40

bakker

68

Schiedam

1:21:55

 

41

Bram de Visser

62

Barendrecht

1:22:07

 

42

Ernst-Jan van Eck

62

Rotterdam

1:22:46

 

43

Jaco v. Giezen

75

Schiedam

1:24:51

 

44

Jos van den Boom

65

's-Gravenhage

1:25:08

 

45

Hans Oostendorp

78

Gouda

1:25:34

 

46

Marcel v.d. Reijns

81

Ridderkerk

1:25:50

 

47

Bert Benschoop

57

Rotterdam

1:27:02

 

48

R Versluis

56

Nieuw Lekkerland

1:27:06

 

49

R Stempels

70

Rotterdam

1:27:28

 

50

Ron van Klaveren

61

PAC

1:27:48

 

51

Henk Lansbergen

46

Honselersdijk

1:28:19

 

52

Arjen Eggermont

69

's-Gravenhage

1:28:51

 

53

Eric Etman

65

PAC

1:28:54

 

54

P Hendriks

70

Rhoon

1:29:31

 

55

RenÚ Dijkers

54

Barendrecht

1:30:18

 

56

Ab Hooyer

58

Utrecht

1:32:49

 

57

Hugh Putto

45

Schiedam

1:37:47

 

 

VPRES, 10 EM PRES

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Hester v.d. Werk

72

Oostvoorne

1:15:47

 

2

Rina Jansen

64

Spirit Oud Beijerlan

1:21:10

 

3

Esther Stutvoet

70

Energie

1:23:00

 

4

Marga Valies

74

Hoogvliet Rotterdam

1:28:03

 

5

L. Oorsprong

55

Energie

1:28:18

 

6

Marry van de Klooster

51

Energie

1:31:02

 

7

Anja Snoek

56

Poortugaal

1:31:56

 

8

JosÚ Robbe

59

Energie

1:34:59

 

 

M10K, 10 KM PRESTATIE

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

John Ketelaars

69

PAC

33:41

 

2

Rob van der Want

65

Rotterdam Atletiek

34:15

 

3

Hielke Schurer

90

Energie

34:54

 

4

Arthur Somers

83

EUR Roadrunners

37:55

 

5

Hans Westerlaken

60

's-Gravendeel

38:00

 

6

Kai Eduard

78

Energie

38:58

 

7

Ronald Dekker

68

Fortuna

39:05

 

8

Jeroen Joosse

84

Zwanenburg

39:07

 

9

Martin Lobrink

66

Energie

39:19

 

10

Paul Wolters

64

Delft

39:20

 

11

Edwin van der Lee

64

Waterweg

39:20

 

12

Rini de Jong

68

PAC

39:37

 

13

Martin den Hamer

74

Vlaardingen

39:42

 

14

Gerard Verveer

60

Energie

40:26

 

15

Remco Evers

89

Rotterdam

41:00

 

16

Henry Vos

61

Typhoon

41:27

 

17

Tom Schippers

89

Strijen

41:58

 

18

Marco Terlouw

68

Energie

42:23

 

19

Eddo Bakker

77

Hendrik Ido Ambacht

42:40

 

20

Paul Heijigers

63

Eindhoven

43:20

 

21

Marco La Fors

68

Loopgroep PK

44:47

 

22

car visser

56

Energie

45:23

 

23

Henry Perdaens

50

Roosendaal

45:29

 

24

E Bleek

63

Rockanje

45:53

 

25

Koos Schaay

45

Rotterdam

46:07

 

26

R Rommy

57

Barendrecht

46:17

 

27

R van Driel

64

Zwijndrecht

46:18

 

28

Aad van der Poel

58

Avantri

46:23

 

29

Marcel Calkhoven

74

Hendrik Ido Ambacht

46:24

 

30

Rien den Hollander

48

Energie

46:25

 

31

Jeroen Troost

75

Ridderkerk

46:28

 

32

Jeroen Schreur

79

Heerhugowaard

48:52

 

33

Matthijs den Boef

72

Rhoon

48:55

 

34

B. Visser

59

Papendrecht

49:02

 

35

Ary Wynolst

70

Maasdam

49:04

 

36

H Vankan

64

Barendrecht

49:43

 

37

Flip Zellmann

57

Energie

49:58

 

38

Hans Lempers

69

Voorschoten

50:16

 

39

Lothar de Graaff

69

Parthenon

51:39

 

40

Gerard van Velzen

56

Imtech Care &Core

51:55

 

41

Erik Haasnoot

64

Parthenon

52:13

 

42

Richard Westdijke

73

Rhoon

52:52

 

43

Joran Broer

94

Barendrecht

52:54

 

44

Einar van Beek

47

Antilope

53:03

 

45

P.A. Hoogstrate

64

Nieuwerkerk ad IJsse

53:43

 

46

Folkert Blaauw

66

Barendrecht

54:36

 

47

Corniel van der Meer

71

Rhoon

54:39

 

48

Joop de Bruijn

44

Energie

54:41

 

49

Jos Boon

61

Hendrik Ido Ambacht

55:02

 

50

Gijs Kruger

62

Hendrik Ido Ambacht

55:24

 

51

J Bosch

54

Energie

56:46

 

52

Gert-Jan Bravenboer

57

Barendrecht

1:00:42

 

53

Henny Spijkers

34

Barendrecht

1:01:28

 

 

V10K, 10 KM PRESTATIE

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Lindsey Faken

92

Energie

39:34

 

2

Esmay Vos

86

Apeldoorn

41:31

 

3

Linda Hoek

81

EUR Roadrunners Dame

44:15

 

4

Ineke Schurer

59

Energie

45:07

 

5

Conny Slooter

71

Strijen

48:48

 

6

denise van de pijl

66

De Zilk

50:11

 

7

carina Visser

61

Energie

50:20

 

8

Ingeborg van der kamp

78

Rijswijk Zh

52:17

 

9

Y Nobel

62

Spirit Oud Beijerlan

52:41

 

10

Ariadne Ooms

83

EUR Roadrunners Dame

52:41

 

11

Shirley de Vries

73

Energie

52:43

 

12

Bernadette van der Dri

65

Puttershoek

52:47

 

13

Sheila Berger

73

Utrecht

53:12

 

14

T Jansen

53

's-Gravendeel

54:43

 

15

Gerda van Dam

49

Energie

54:57

 

16

Eugenie Boudewijn

68

Barendrecht

55:10

 

17

Annemarie Kuiper

69

's-Gravendeel

55:16

 

18

Nannie Bosch

54

Energie

56:45

 

19

Annemarie van Meerten

67

Schilderw vd Heide

58:13

 

20

Monique Andriesse

63

Schilderw vd Heide

58:13

 

21

Margriet de Zoete

66

Barendrecht

1:00:44

 

22

Tutta Aarre

53

Hellevoetsluis

1:00:58

 

23

Ans Visser

56

Rhoon

1:00:58

 

24

Marijke Beckers

61

Poortugaal

1:00:58

 

25

Marjolein Leenderts

57

PAC

1:02:00

 

26

Foekeline de Jong

69

Rotterdam

1:02:29

 

27

Bianca Stanberand

62

Rhoon

1:02:51

 

28

Tonny Struys

39

Rotterdam

1:05:41

 

29

Corrie Spijkers

37

Barendrecht

1:05:41

 

30

Christine Otten

63

Energie

1:08:17

 

31

Laura Kors

87

Bovenkarspel

1:09:01

 

32

Chantal Romkes

75

Rotterdam

1:27:24

 

 

M5K, 5 KM PRESTATIEL

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Dennis Vanderstappen

91

Energie

17:30

 

2

Lars Buit

92

Energie

18:42

 

3

Chris Paardenkooper

61

Rhoon

18:47

 

4

Mark Stuurman

70

Oud Beijerland

19:16

 

5

Brian Overeijnden

91

Energie

19:41

 

6

Michiel Keizer

94

Energie

19:43

 

7

Maurice Koster

92

Energie

20:37

 

8

Gerard Vermeulen

48

Voorne Atletiek

21:55

 

9

Michel van Leiden

61

Brandwijk

22:40

 

10

Fedor van de Velde

69

Dordrecht

23:40

 

11

Piet Wijnsema

49

Energie

24:13

 

12

Marco Bosman

72

Spijkenisse

24:41

 

13

Hein van Uffelen

88

Rucphen

24:43

 

14

Raymon van Arenthals

70

Capelle aan den IJss

24:52

 

15

Arie v.d. Pijl

97

Energie

25:04

 

16

Erik Lendeboer

74

Mijnsheerenland

25:24

 

17

Eric Willebrands

61

Ridderkerk

25:44

 

18

Jori Paardenkooper

96

Bleiswijk

25:52

 

19

Hans Pakops

57

Breda

26:45

 

20

Peyman Amirjalali

62

Barendrecht

30:41

 

21

Jeroen Slooff

81

Tholen

31:25

 

22

Michel Koks

76

Rotterdam

33:13

 

23

John de Visser

43

Waterweg

38:09

 

24

Chris Smit

44

Barendrecht

38:42

 

 

V5K, 5 KM PRESTATIEL

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

1

Inge Stegmann

68

Rotterdam

20:32

 

2

Lotte Visser

92

Energie

20:43

 

3

Patricia Goossens

83

Etten-Leur

21:28

 

4

Anya Koch

93

PAC

23:00

 

5

esmee de vries

96

Energie

23:09

 

6

Nicole Goossens

87

Achilles

23:42

 

7

Annemieke Bloem

88

Altena Road Runners

23:47

 

8

Sera Palings

92

Breda

26:45

 

9

Maaike Bonnier

83

Dordrecht

26:52

 

10

Birgit van der Kamp

80

Barendrecht

28:15

 

11

Oda van Duijl

68

Rotterdam

28:27

 

12

Sandra Catsburg

78

Dordrecht

29:02

 

13

Karin Kruithof

62

Energie

30:16

 

14

L. Rieck

68

Zwijndrecht

30:40

 

15

Monique Frank

69

Zwijndrecht

31:02

 

16

Patricia Sundquest

74

Papendrecht

31:24

 

17

Rosalie de Graaf

84

Ridderkerk

31:59

 

18

Shirley Zondervan

73

Spijkenisse

32:27

 

19

Imke Klaver

79

Rotterdam

33:40

 

 

Kruithof Optiek Kerstloop