Oktober 2019
Maandag 21 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur i.v.m. de herfstvakantie

Woensdag 23 oktober

Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur i.v.m. de herfstvakantie

Maandag 28 oktober

Jeugd gaat naar nieuwe categorie

Pupillen B gaan trainen van 18:30 - 19:30 uur en de pupillen A2 worden Junioren D1 en trainen van 18:00 - 19:30 uur.

November 2019
Vrijdag 1 november

Halloween Party voor de Junioren

C.A.V. Energie
Zaterdag 2 november

De wedstrijd zal in Vlaardingen plaats vinden

09:30 – 15:00

1e Cursusdag BLT3 bij C.A.V. Energie

Instructieruimte
Dinsdag 5 november
19:00

Coopertest

C.A.V. Energie
Zaterdag 9 november

52e Mosselloop

Externe Locatie
Vrijdag 15 november

Mosselavond

Kantine
Zaterdag 16 november
09:30 – 15:00

2e Cursusdag BLT3 bij C.A.V. Energie

Instructieruimte
Vrijdag 22 november
Zaterdag 23 november
Zondag 24 november
Zaterdag 30 november

NKS train de trainer

C.A.V. Energie
09:30 – 15:00

3e Cursusdag BLT3 bij C.A.V. Energie

Instructieruimte
December 2019
Zaterdag 7 december
Zaterdag 14 december
09:30 – 15:00

4e Cursusdag BLT3 bij C.A.V. Energie

Instructieruimte
Zondag 22 december
Dinsdag 31 december
Januari 2020
Zaterdag 11 januari
09:30 – 15:00

5e Cursusdag BLT3 bij C.A.V. Energie

Instructieruimte
Zaterdag 18 januari
Zaterdag 25 januari
Februari 2020
Zaterdag 1 februari

Reservedatum Rijnmond Crosscompetitie

Zaterdag 8 februari

NK Indoor Masters / NK Meerkamp

Zondag 9 februari

NK Indoor Masters / NK Meerkamp

Zaterdag 15 februari

NK indoor Junioren

Zondag 16 februari

NK indoor Junioren

Zaterdag 22 februari

NK indoor Senioren

Zondag 23 februari

NK indoor Senioren

Zaterdag 29 februari

NK Cross Junioren A/B, Senioren, Masters

Maart 2020
Zondag 1 maart

NK Cross Junioren A/B, Senioren, Masters

Zaterdag 28 maart
April 2020
Zondag 5 april

Rotterdam Marathon

Externe Locatie
Zaterdag 18 april

1e wedstrijd CD competitie

De baan zal deze dag niet toegankelijk zijn. Trainingen worden op een alternatieve dag gegeven.

Zondag 19 april

1e wedstrijd AB competitie

Zondag 26 april

1e wedstrijd Senioren competitie

Mei 2020
Zondag 3 mei

NK werpvijfkamp

2e wedstrijd Junioren AB competitie

Zaterdag 9 mei

2e wedstrijd Junioren C/D competitie

Woensdag 13 mei
Zondag 17 mei

1e wedstrijd Masters competitie

Zondag 24 mei

2e wedstrijd Senioren competitie

Juni 2020
Woensdag 3 juni
Vrijdag 5 juni

NK atletiek Masters

Zaterdag 6 juni

NK atletiek Masters

Zondag 7 juni

3e wedstrijd Junioren AB competitie

NK atletiek Masters

Zaterdag 13 juni

3e wedstrijd Junioren C/D competitie

Vrijdag 19 juni

NK atletiek Junioren

Zaterdag 20 juni

NK atletiek Junioren

5-regio ontmoeting

Zeeland

Zondag 21 juni

2e wedstrijd Masters competitie

NK atletiek Junioren

Vrijdag 26 juni

NK atletiek Senioren

Zaterdag 27 juni

NK atletiek Senioren

Zondag 28 juni

NK atletiek Senioren

Juli 2020
Zondag 5 juli

ONK Para atletiek

3e wedstrijd Senioren competitie

September 2020
Zaterdag 5 september
Zondag 6 september

Paralympische spelen

NK junioren Teams

Zondag 13 september

Promotie/degradatie wedstrijden Competitie Senioren

Zaterdag 19 september

Landelijke finale Junioren C/D competitie

Zondag 20 september

Landelijke finale Masters competitie

Zaterdag 26 september

NEK/NK Estafette

Zondag 27 september

NEK/NK Estafette