Huldiging Jeugdkampioenen
Op vrijdagavond 10 januari vond weer de traditionele kampioenen huldiging plaats door de gemeente Barendrecht. Ieder jaar huldigt de gemeente jeugdsporters t/m 12 jaar die kampioen zijn geworden in hun discipline.
Dit jaar stonden we met een grote groep Energie atleten in Sporthal de Driesprong, waar de Energie atleetjes de inmiddels beroemde handdoek kregen uitgereikt uit handen van de wethouder van Sport Stephanie ter Borg. Voor de meeste kinderen was het de eerste keer en dus best wel even spannend om op een groot podium voor een zaal vol mensen naar voren te moeten komen.
Presentator Jos Vis presenteerde de avond met veel enthousiasme en nam interviews af met de atleten.
Al met al weer een geslaagde avond waar we met trots terug kunnen kijken op zoveel kampioenen die Energie heeft voortgebracht.
Individueel | Behaalde prestatie |
Valeria Montijn | Zuid Hollands kampioen meerkamp Meisjes A2 pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes A2 pupillen |
Mark Heiden | Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens A2 pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens A2 pupillen |
Lotte de Visser | Zuid Hollands kampioen 1000 m meisjes A2 pupillen, Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes A2 pupillen |
Roel Kooreman | Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens A1 pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens A1 pupillen |
Venisha Da Silva | Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes A1 pupillen |
Ewoud Boer | Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen A2 |
Dionne van der Hilst | Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes A1 pupillen |
Tessa Sparreboom | Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen A2 |
Britt de Blaauw | Zuid Hollands kampioen meerkamp meisjes B pupillen, Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes B pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes B pupillen, Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp meisjes B pupillen, Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen A1 |
Pieter Fallaux | Zuid Hollands kampioen 1000 m jongens B pupillen, Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens B pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens pupillen B, Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen A1 |
Bram Schumacher | Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen B |
Felicia Goodett | Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes C pupillen |
Ben Heshof | Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens C pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens C pupillen |
Rachel Ivo | Zuid Hollands kampioen meerkamp Meisjes C pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes pupillen C |
Gonda Boer | Clubkampioen Cross 2013 Meisjes Pupillen B |
Tess Jack | Zuid Hollands kampioen meerkamp meisjes mini pupillen, Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp meisjes D pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp meisjes mini pupillen |
Cédric de Jager | Zuid Hollands kampioen meerkamp jongens mini pupillen, Clubkampioen indoor 2013 meerkamp jongens mini pupillen, Zuid Hollands kampioen 600 m jongens mini pupillen, Clubkampioen outdoor 2013 meerkamp jongens mini pupillen, Kampioen regio Rijnmond 2013 meerkamp jongens D pupillen |
Wouter Fallaux | Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen C |
Lila van Nieuwkoop | Zuid Hollands kampioen 600 m meisjes mini pupillen, Clubkampioen indoor 2013 meerkamp meisjes mini pupillen, Clubkampioen Cross 2013 Meisjes pupillen C |
Rik de Blaauw | Clubkampioen Cross 2013 Jongens pupillen mini |
Teams | |
Ilse Stok | Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m, Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m |
Steffie Seher | Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m, Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m |
Isabel van Noordenne | Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m, Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m |
Britt de Blaauw | Nederlands kampioen Estafette 2013 meisjes pupillen B 4x40m, Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond meisjes pupillen B 4x40m |
Pieter Fallaux | Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m, Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m, |
Sebastiaan den Hartog | Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m, Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m, |
Lukas bal | Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m, Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m, |
Benjamin den Hartog | Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m, Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m, |
Halvar de Jager | Kampioen estafette 2013 Regio Rijnmond jongens pupillen B 4x40m, Zilver Nederlands kampioenschap estafette 2013 Jongens pupillen B 4x40m, |
Zara van Krevelen | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Ilse Stok | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Britt de Blaauw | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Steffie Seher | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Isabel van Noordenne | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Nathalia Montijn | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Pieter Fallaux | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Sebastiaan den Hartog | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Lucas Bal | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Benjamin den Hartog | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen B 10×40 meter |
Ben Heshof | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette |
Lucas Bal | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette |
Geurt Kors | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette |
Mark Heiden | Nederlands kampioen Estafette 2013 pupillen Speciale estafette |