April
2024
Zaterdag 27 april
Geen training i.v.m. koningsdag
Zondag 28 april
2e ronde U20/U18 Competitie
Maandag 29 april
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Mei
2024
Woensdag 1 mei
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Zaterdag 4 mei
World Relays Bahamas
t/m 05-05-2024
Zondag 12 mei
Competitie Masters ronde 1
Woensdag 15 mei
Vrijdag 17 mei
WK Para Atletiek Kobe
t/m 25-05-2024
Zaterdag 18 mei
2e ronde U16 & U14 Competitie (Geen juniorentraining)
Triatlon Teamcompetitie Almere Team Time Trial
Donderdag 23 mei
Coopertest (geen baantraining)
Atletiekbaan
Vrijdag 24 mei
NK Masters Hilversum
t/m 25-05-2024
Zaterdag 25 mei
2e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
A.V. Spark
Juni
2024
Zondag 2 juni
Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 2
Triatlon Teamcompetitie Waalwijk Sprint afstand
Woensdag 5 juni
Vrijdag 7 juni
EK Atletiek Rome
t/m 12-06-2024
Zondag 9 juni
3e ronde U20/U18 Competitie
Competitie Masters ronde 2
Vrijdag 14 juni
ASICS NK U20 & U18 Utrecht
t/m 16-06-2024
Zaterdag 15 juni
3e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
Voorne Atletiek
Zaterdag 22 juni
3e ronde U16 & U14 Competitie (Geen juniorentraining)
Triatlon Teamcompetitie Oud Gastel Sprint afstand
Zondag 23 juni
ONK Para Atletiek
Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 3
Vrijdag 28 juni
ASICS NK Atletiek Hengelo
t/m 30-06-2024
Zaterdag 29 juni
Zondag 30 juni
Triatlon Teamcompetitie Stein Standard afstand
Juli
2024
Zaterdag 6 juli
Open Zuid Hollandse Kampioenschappen
Atletiekbaan
t/m 07-07-2024
4e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie
Rotterdam AtletiekGeen jeugtraining en geen training mogelijk op de baan i.v.m. de Open Zuid Hollandse Kampioenschappen
Maandag 15 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 17 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Donderdag 18 juli
EK U18 Banska Bystrica
t/m 21-07-2024
Maandag 22 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 24 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 29 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 31 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Augustus
2024
Donderdag 1 augustus
Olympische Spelen Parijs
t/m 11-08-2024
Maandag 5 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 7 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 12 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 14 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 19 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 21 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 26 augustus
WK U20 Lima
t/m 31-08-2024
Vrijdag 30 augustus
Paralympische Spelen Parijs
t/m 08-09-2024
Zaterdag 31 augustus
Open Zuid Hollandse Kampioenschappen Pupillen
AtletiekbaanEngelse mijl van Barendrecht
Atletiekbaan
September
2024
Zaterdag 7 september
5e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
PACTriatlon Teamcompetitie Roermond 2x2 Supersprint
Zondag 8 september
NK Teams U20/U18
Zondag 15 september
NK Werpvijfkamp
Promotie / Degradatiewedstrijd Senioren
Zaterdag 21 september
Landelijke Finale Competitie U16 & U14 (Geen juniorentraining)
Zondag 22 september
Landelijke finale Competitie Masters Hilversum
NK Estafette
Oktober
2024
Zaterdag 5 oktober
Clubkampioenschap baan
A.V. Spirit
Zondag 27 oktober
Flexmeeting
Maandag 28 oktober
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 30 oktober
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
November
2024
Zaterdag 2 november
Last (wo)man standing + reünie
Zaterdag 30 november