Mei
2024
Woensdag 15 mei
Vrijdag 17 mei
WK Para Atletiek Kobe
t/m 25-05-2024
Zaterdag 18 mei
2e ronde U16 & U14 Competitie (Geen juniorentraining)
Triatlon Teamcompetitie Almere Team Time Trial
Maandag 20 mei
Geen training i.v.m. 2e pinksterdag
Donderdag 23 mei
Coopertest (geen baantraining)
Atletiekbaan
Vrijdag 24 mei
NK Masters Hilversum
t/m 25-05-2024
Zaterdag 25 mei
2e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
A.V. Spark
Juni
2024
Zondag 2 juni
Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 2
Triatlon Teamcompetitie Waalwijk Sprint afstand
Woensdag 5 juni
Vrijdag 7 juni
EK Atletiek Rome
t/m 12-06-2024
Zondag 9 juni
3e ronde U20/U18 Competitie
Competitie Masters ronde 2
Vrijdag 14 juni
ASICS NK U20 & U18 Utrecht
t/m 16-06-2024
Zaterdag 15 juni
3e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
Voorne Atletiek
Zaterdag 22 juni
3e ronde U16 & U14 Competitie (Geen juniorentraining)
Triatlon Teamcompetitie Oud Gastel Sprint afstand
Zondag 23 juni
ONK Para Atletiek
Competitie senioren 1e/2e/3e divisie ronde 3
Vrijdag 28 juni
ASICS NK Atletiek Hengelo
t/m 30-06-2024
Zaterdag 29 juni
Zondag 30 juni
Triatlon Teamcompetitie Stein Standard afstand
Juli
2024
Zaterdag 6 juli
Open Zuid Hollandse Kampioenschappen
Atletiekbaan
t/m 07-07-2024
4e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie
Rotterdam AtletiekGeen jeugtraining en geen training mogelijk op de baan i.v.m. de Open Zuid Hollandse Kampioenschappen
Maandag 15 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 17 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Donderdag 18 juli
EK U18 Banska Bystrica
t/m 21-07-2024
Maandag 22 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 24 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 29 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 31 juli
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Augustus
2024
Donderdag 1 augustus
Olympische Spelen Parijs
t/m 11-08-2024
Maandag 5 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 7 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 12 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 14 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 19 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 21 augustus
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Maandag 26 augustus
WK U20 Lima
t/m 31-08-2024
Vrijdag 30 augustus
Paralympische Spelen Parijs
t/m 08-09-2024
Zaterdag 31 augustus
Open Zuid Hollandse Kampioenschappen Pupillen
AtletiekbaanEngelse mijl van Barendrecht
Atletiekbaan
September
2024
Zaterdag 7 september
5e wedstrijd Regio Rijnmond pupillencompetitie (Geen pupillentraining)
PACTriatlon Teamcompetitie Roermond 2x2 Supersprint
Zondag 8 september
NK Teams U20/U18
Zondag 15 september
NK Werpvijfkamp
Promotie / Degradatiewedstrijd Senioren
Zaterdag 21 september
Landelijke Finale Competitie U16 & U14 (Geen juniorentraining)
Zondag 22 september
Landelijke finale Competitie Masters Hilversum
NK Estafette
Oktober
2024
Zaterdag 5 oktober
Clubkampioenschap baan
A.V. Spirit
Zondag 27 oktober
Flexmeeting
Maandag 28 oktober
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
Woensdag 30 oktober
Alle pupillen trainen van 18:30 - 19:30 uur
November
2024
Zaterdag 2 november
Last (wo)man standing + reünie
Zaterdag 30 november