Wedstrijden

C.A.V. Energie organiseert elk jaar diverse wedstrijden.

Behalve de clubkampioenschappen zijn alle baanwedstrijden toegankelijk voor leden van alle verenigingen die aangesloten zijn bij de Atletiekunie. Bij de wegwedstrijden mogen ook trimmers (niet-leden) meedoen.

 

De volgende baanwedstrijden worden door C.A.V. Energie georganiseerd:

zaterdag 09 maart 2019    Clubkampioenschappen indoor Naaldwijk
donderdag 09 mei 2019 Twinson Energie Mila Track Meeting Barendrecht
woensdag 05 juni 2019    Twinson Extra Energie Track Meeting Barendrecht
zondag 16 juni 2019    Nationale Competitie voor heren senioren 3e klasse Barendrecht
zaterdag 13 + zondag 14 juli 2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen voor junioren C/D Barendrecht
zaterdag 07 september 2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen voor pupillen Barendrecht
zondag 22 september 2019 Twinson FLEX-meeting Barendrecht
zaterdag 05 + zondag 06 oktober 2019 Clubkampioenschappen baan Oud-Beijerland

 

De volgende crosswedstrijden worden door C.A.V. Energie georganiseerd:

zaterdag 07 december 2019    Clubkampioenschap cross Barendrecht

 

De volgende wegwedstrijden worden door C.A.V. Energie georganiseerd:

woensdag 28 augustus 2019 Molenweiloop    Heerjansdam
zondag 22 december 2019 Kerstloop    Barendrecht

 

Energie-ploegen doen jaarlijks mee aan diverse competitiewedstrijden:

zaterdag 06 april 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    Gorinchem
zondag 07 april 2019    Nationale Competitie voor junioren A    Leiden
zondag 07 april 2019    Nationale Competitie voor masters    Zevenbergen
zaterdag 13 april 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen Vlaardingen   
zondag 14 april 2019    Nationale Competitie voor dames senioren 2e klasse Gouda
zondag 14 april 2019 Nationale Competitie voor heren senioren 3e klasse Vierpolders
zondag 28 april 2019    Nationale Competitie voor junioren B    Terneuzen
zaterdag 11 mei 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen    Rotterdam Nenijto   
zondag 12 mei 2019    Nationale Competitie voor junioren A    Zoetermeer
zondag 12 mei 2019    Nationale Competitie voor masters    Kerkrade
zaterdag 25 mei 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    Rotterdam Nenijto
zondag 26 mei 2019    Nationale Competitie voor dames senioren 2e klasse Eindhoven
zondag 26 mei 2019 Nationale Competitie voor heren senioren 3e klasse Zundert
zondag 16 juni 2019    Nationale Competitie voor dames senioren 2e klasse Den Haag Zuiderpark
zondag 16 juni 2019 Nationale Competitie voor heren senioren 3e klasse Barendrecht
zaterdag 22 juni 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    Papendrecht
zondag 23 juni 2019    Nationale Competitie voor junioren B    Tilburg
zaterdag 06 juli 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen    Spijkenisse
zondag 01 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren A    Emmeloord
zaterdag 07 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren C/D    Vught
zondag 08 september 2019    Nationale Competitiefinale voor senioren    Barendrecht
zondag 15 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren B    Zwolle
zaterdag 21 september 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen Vlaardingen
zondag 22 september 2019    Nationale Competitiefinale voor masters    Dordrecht
zaterdag 02 november 2019    Regio Rijnmond Cross Competitie voor pupillen en junioren B/C/D   Spijkenisse
zaterdag 07 december 2019 Regio Rijnmond Cross Competitie voor pupillen en junioren B/C/D Barendrecht

 

Daarnaast doen estafetteploegen van Energie jaarlijks mee aan:

zaterdag 06 juli 2019    Rotterdam Ekiden Rotterdam Langepad
zaterdag 14 september 2019    Regio Rijnmond Estafette Kampioenschappen voor pupillen    Vierpolders
zaterdag 28 + zondag 29 september 2019 Nederlandse Estafette Kampioenschappen Amstelveen