Wedstrijden

C.A.V. Energie organiseert elk jaar diverse wedstrijden.

Behalve de clubkampioenschappen zijn alle baanwedstrijden toegankelijk voor leden van alle verenigingen die aangesloten zijn bij de Atletiekunie. Bij de wegwedstrijden mogen ook trimmers (niet-leden) meedoen.

 

De volgende baanwedstrijden worden door C.A.V. Energie georganiseerd:

zaterdag 09 maart 2019    Clubkampioenschappen indoor Naaldwijk
donderdag 09 mei 2019 Energie Mila Track Meeting Barendrecht
donderdag 06 juni 2019    Extra Mila Track Meeting Barendrecht
zaterdag 13 + zondag 14 juli 2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen voor junioren C/D Barendrecht
zaterdag 07 september 2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen voor pupillen Barendrecht
zondag 22 september 2019 FLEX-meeting Barendrecht
zaterdag 05 + zondag 06 oktober 2019 Clubkampioenschappen baan Oud-Beijerland

 

De volgende wegwedstrijden worden door C.A.V. Energie georganiseerd:

zondag 23 december 2018    Kerstloop Barendrecht
woensdag 28 augustus 2019 Molenweiloop    Heerjansdam

 

Energie-ploegen doen jaarlijks mee aan diverse competitiewedstrijden:

zaterdag 03 november 2018    Regio Rijnmond Cross Competitie voor pupillen en junioren B/C/D    Bergschenhoek   
zaterdag 08 december 2018    Regio Rijnmond Cross Competitie voor pupillen en junioren B/C/D    Spijkenisse   
zaterdag 12 januari 2019    Regio Rijnmond Cross Competitie voor pupillen en junioren B/C/D    Vlaardingen   
zaterdag 06 april 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    nnb
zondag 07 april 2019    Nationale Competitie voor junioren A    nnb
zondag 07 april 2019    Nationale Competitie voor masters    nnb
zaterdag 13 april 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen Vlaardingen   
zondag 14 april 2019    Nationale Competitie voor senioren    nnb
zondag 28 april 2019    Nationale Competitie voor junioren B    nnb
zaterdag 11 mei 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen    Rotterdam Nenijto   
zondag 12 mei 2019    Nationale Competitie voor junioren A    nnb
zondag 12 mei 2019    Nationale Competitie voor senioren    nnb
zaterdag 25 mei 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    nnb
zondag 26 mei 2019    Nationale Competitie voor senioren    nnb
zaterdag 15 juni 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen    Spijkenisse   
zondag 16 juni 2019    Nationale Competitie voor senioren    nnb
zaterdag 22 juni 2019    Nationale Competitie voor junioren C/D    nnb
zondag 23 juni 2019    Nationale Competitie voor junioren B    nnb
zaterdag 06 juli 2019    Regio Rijnmond Baan Competitie voor pupillen    Rotterdam Langepad
zondag 01 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren A    nnb
zaterdag 07 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren C/D    nnb
zondag 08 september 2019    Nationale Competitiefinale voor senioren    nnb
zondag 15 september 2019    Nationale Competitiefinale voor junioren B    nnb
zondag 22 september 2019    Nationale Competitiefinale voor masters    nnb

 

Daarnaast doen estafetteploegen van Energie jaarlijks mee aan:

zondag 07 juli 2019    Rotterdam Ekiden Rotterdam Langepad
zaterdag 14 september 2019    Regio Rijnmond Estafette Kampioenschappen voor pupillen    Vierpolders
zaterdag 28 + zondag 29 september 2019 Nederlandse Estafette Kampioenschappen Amstelveen